LKS Czaniec 3:0 Góral Żywiec

W drugim zimowym sparingu podopieczni Macieja Żaka odnieśli pierwsze tegoroczne zwycięstwo. Zadanie tym razem było nieco łatwiejsze niż w ubiegłą sobotę, ponieważ przyszło nam się mierzyć z występującym w klasie okręgowej Góralem Żywiec. Podopieczni naszego byłego zawodnika, Bartosza Woźniaka nie stworzyli większego zagrożenia naszej defensywie, dzięki czemu udało się przy własnej minimalnej skuteczności ograć rywala 3:0. W pierwszej połowie dwie bramki zdobył Kamil Karcz, z kolei w drugiej części meczu wynik ustalił zawodnik testowany. Wspomniany wynik był najniższym wymiarem kary, bo ilość sytuacji niewykorzystanych po naszej stronie była zatrważająca. „Goście” tego meczu najlepszy moment mieli na samym początku, kiedy to ostempliwali poprzeczkę bramki Majdy. Cieszy nas pierwsze zwycięstwo w tym roku i gra na „zero” z tyłu. Już dzisiaj  nasz zespół uda się na tygodniowe zgrupowanie w Ustce, podczas którego w środę zagra sparingowo z miejscowym Jantarem.


29.01.2020 r., godzina 19.00, Czechowice-Dziedzice, sparing 2

LKS Czaniec – Góral Żywiec 3:0 (2:0)

Bramki: 2x Karcz, Zawodnik Testowany

Skład LKS Czaniec: Majda – Kaczmarczyk, Stawowy, Felsch, Borak, Janiczak, Świerczyński, Karcz, Kozioł, Nazdryn-Platnitski, Wiśniowski oraz Zacny, Trojak, Stwora, Papież, testowany zawodnik.