„Lekki niedosyt powinien się pojawić”

Szymon Waligóra, trener naszego pierwszego zespołu, podsumował sobotni, inauguracyjny mecz rundy wiosennej IV ligi śląskiej gr. II, w którym zremisowaliśmy 0:0 z rezerwami Podbeskidzia:

Tak jak się spodziewaliśmy, pierwszy wiosenny mecz był wyrównany i końcowy rezultat można uznać za sprawiedliwy. Jednak traktujemy ten punkt jako zdobycz chociaż mieliśmy nadzieję przed spotkaniem oraz swoje sytuacje bramkowe w trakcie meczu żeby zgarnąć pełną pulę. Za organizację gry w defensywie cały zespół zasłużył na duże brawa, bo konsekwentnie realizowaliśmy założenia w tej fazie. Na pewno musimy zwrócić uwagę na aspekt decyzyjności oraz wykonania w momencie finalizacji akcji, gdyż, mimo mocno „zamkniętego” meczu, potrafiliśmy wypracować sobie parę sytuacji bramkowych, w których najczęściej zawodziło ostatnie dotknięcie piłki. Podsumowując, lekki niedosyt mógł i powinien się pojawić w naszej szatni po tym spotkaniu, ale od poniedziałku musimy już robić wszystko żeby w sobotnim, domowym meczu powalczyć o pierwsze zwycięstwo w tej rundzie.