Kuźnia Ustroń-LKS Czaniec: Zapowiedź

Trwa maraton na finiszu obecnego sezonu. W niespełna tydzień rozegramy trzeci ligowy mecz z rzędu. Po porażce w Czechowicach i remisie z rezerwami GKSu Tychy, w najbliższy wtorek udamy się do Ustronia, gdzie awansem rozegramy mecz ostatniej, 30 kolejki IV ligi śląskiej gr. II.

Kuźnia zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej stawce, mając na swoim koncie 47 punktów i bilans bramkowy 46:32. Ustronianie notują kapitalną rundę wiosenną. Aż 30 ze zdobytych dotychczas punktów, Kuźnia zdobyła wiosną, strzelając w tym roku 30 bramek i tracąc zaledwie 8. Mało tego, Kuźnia ostatnią bramkę w tym roku straciła podczas meczu z MRKS Czechowice-Dziedzice, 23 kwietnia. Natomiast ostatnia porażka naszego jutrzejszego rywala przypada na 12 marca. W minioną sobotę Kuźnia rozbiła na wyjeździe LKS Bestwinę 6:0. W tym czasie LKS Czaniec zainkasował 45 punktów przy bilansie bramkowym 50:37 i przy jednym meczu rozegranym mniej zajmuje siódme miejsce w stawce. W minioną sobotę, po bardzo dobrym meczu zremisowaliśmy z liderem z Tychów 2:2. Jesienią, w meczu kończącym rok 2021 kibice zobaczyli bardzo ciekawe spotkanie, w którym nasza drużyna ograła Kuźnię 3:2.

Z pewnością czeka nas trudna przeprawa w ten wtorkowy wieczór. Obie drużyny mają w swoich nogach dwa spotkania w krótkim odstępie czasu i to może mieć wpływ na przebieg tego meczu. Wierzymy, jednak że obie ekipy stowrzą kapitalne widowisko, a ostateczne rozstrzygnięcie będzie korzystne dla naszej drużyny! Początek spotkania o godzinie 18.00. Do boju LKS!


31.05.2022 r., godzina 18.00, Ustroń, 30 kolejka IV ligi śląskiej gr. II (awansem)

Kuźnia Ustroń – LKS Czaniec