KS Soła Kobiernice-LKS Czaniec: Zapowiedź

Zanim rozpoczniemy ligowe zmagania na boiskach IV ligi, czeka nas pierwszy oficjalny mecz nowego sezonu. Będzie nim derbowe starcie w ramach Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała  z Sołą Kobiernice!

Nasz jutrzejszy rywal występuje w bielskiej A klasie, zajmując w poprzednim sezonie szóste miejsce. Starsi kibice pamiętają zaciekłe, derbowe pojedynki pomiędzy naszymi zespołami kilkanaście lat temu. Ostatni oficjalny mecz oba zespoły rozegrały ze sobą w 2011 roku, mierząc się w II rundzie Pucharu Polski. Wynik tamtego meczu był dla nas korzystny, ale wygraliśmy dopiero po dogrywce 4:2. Ekipa Soły Kobiernice zwykle rozgrywki pucharowe kończyła na pierwszej, czasem na drugiej rundzie w poprzednich edycjach. Nie ma więc wątpliwości, że to LKS Czaniec będzie zdecydowanym faworytem jutrzejszego pojedynku. Mamy tylko nadzieję, że nasi piłkarze podejdą do sprawy na poważnie i ze 100% koncentracją rozegrają jutro dobry mecz i bez problemów awansują do II rundy. Początek meczu o godzinie 18.00! Bądźcie z nami, do boju LKS!


06.08.2019 r., godzina 18.00, ul. Sportowa 4 Kobiernice, I runda Pucharu Polski

KS Soła Kobiernice – LKS Czaniec