Klasyczny sprawdzian z Trzebinią

Drugi letni sparing podpieczni Macieja Żaka rozegraj, niemal jak co pół roku, z MKSem Trzebinia. Zespół prowadzony przez naszego byłego szkoleniowca, Mariusza Wójcika, występuje w IV lidze małopolskiej grupa zachodnia, zajmując w poprzednim sezonie bardzo dobre, piąte miejsce. Zimą również mierzyliśmy się z Trzebinią i mamy do wyrównania rachunki, bowiem ponieśliśmy porażkę na sztucznej nawierzchni w Czechowicach 1:2. W jutrzejszym spotkaniu powinniśmy już oglądać niemal wszystkich zawodników naszego zespołu, poza Zakrzewski, który wciąż przechodzi rehabilitację po operacji stopy. W naszym zespole nie zabraknie także młodzieży z drugiego zespołu oraz testowanych zawodników. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 na stadionie w Czańcu, serdecznie zapraszamy!


20.07.2019 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, Sparing nr 2 lato 2019

LKS Czaniec – MKS Trzebinia (IV liga)