Kanonada z Beskidem

W środowy wieczór przyszło się mierzy podopiecznym Macieja Żaka z rywalem zza miedzy, IV-ligowym Beskidem Andrychów. Dobrze znany przeciwnik nie postawił tym razem wysoko poprzeczki i nasz zespół urządził sobie istną strzelaninę, ogrywając ekipę Beskidu aż 6:0.

Strzelanie rozpoczął Karcz, wykorzystując rzut karny podyktowany po faulu na Handym. Później pierwszy z testowanych zawodników dobił strzał Ilyii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Przed przerwą trafił jeszcze sam Ilya, pakując piłkę w okienko bramki Beskidu po dograniu Karcza. Wynik pierwszej połowy mógł być jeszcze okazalszy, ale Handy nie wykorzystał karnego po faulu na Karczu. W drugiej połowie wspomniany już Karcz znalazł w polu karnym Loranca, który pewnie pokonał bramakrza rywali w drugim meczu z rzędu. W końcówce błysnęli nasi wychowankowei. Najpierw Wiśniowski zszedł niczym rasowy snajper na środka pola i przymierzył zza pola karnego w krótki róg, nie pozostawiając bramkarzowi gości żadnych złudzeń. Wynik meczu zamknął Papież, dobijając głową strzał Kozioła. Jeśli chodzi o gości to kilka okazji potrafili sobie stworzyć, zwłaszcza w drugiej połowie, ale na linii bramkowej świetnie kilka razy interweniował Zaręba.

Drugie z rzędu zwycięstwo stało się faktem, ale nas przede wszytskim cieszy duża skuteczność i czyste konto. Przed nami przed ostatni test mecz, który rozegramy również w Czańcu, w najbliższą sobotę o 10.30 z Przemszą Siewierz. Serdecznie zapraszamy.


24.07.2019 r., godzina 18.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, Sparing nr 3 lato 2019

LKS Czaniec – Beskid Andrychów 6:0 (3:0)

Bramki: 10′ Karcz (k), 21′ Testowany 1, 30′ Ilya, 60′ Loranc, 82′ Wiśniowski, 88′ Papież

Skład LKS Czaniec: Majda (Zaręba) – Borak, Żak, Stawowy, Palarczyk, Testowany 1, Testowany 2, Handy, Ilya, Karcz, Wiśniowski oraz Świerczyński, Kozioł, Papież, Loranc, Kaczmarczyk, Stwora.