„Jeżeli chcemy dokonywać rzeczy wielkich to musimy się też umieć cieszyć z małych rzeczy”

Wracamy do wczorajszego meczu z Jednością 32 Przyszowice i mamy dla Was kilka zdań podsumowania tego meczu autorstwa naszego trenera, Szymona Waligóry:

Tradycyjnie na wstępie moje słowa podziękowania w stronę Zawodników za włożony wysiłek i zaangażowanie! Mamy świadomość, że jeżeli chcemy dokonywać rzeczy wielkich to musimy się też umieć cieszyć z małych rzeczy, a taką jest punkt zdobyty w meczu z Przyszowicami i przedłużenie do 5, spotkań, w których wykonujemy kroki do przodu. Tak samo zdajemy sobie sprawę, że to spotkanie było do wygrania, a niedosyt i złość, którą dało się odczuć w szatni po meczu, dobrze świadczy o zawodnikach i pokazuje, że chcemy się rozwijać oraz oczekujemy od siebie coraz więcej. To dobry prognostyk przed drugą częścią rundy, w której będziemy się mierzyć z czołówką ligi i walczyć o górną połówkę tabeli, która jak najbardziej jest w naszym zasięgu.