Jedność Przyszowice-LKS Czaniec: Zapowiedź

Pierwsza część jesiennej konfrontacji na IV ligowych boiskach już za nami. Wchodzimy więc w decydującą fazę jesiennej rundy. W dziewiątej kolejce rywalizować będziemy na boisku beniaminka ligi, Jedności Przyszowice.

Nasi sobotni rywale zajmują obecnie 15 lokatą w stawcę, mając na swoim koncie sześć punktów na co złożyły się dwa zwycięstwa i pięć porażek. Bilans bramkowy Jedności wynosi 6:15. W ostatniej swojej kolejce, dwa tygodnie temu, Przyszowice ograły przed własną publicznością rezerwy GKSu Tychy 3:0. W tym samym czasie podopieczni Szymona Waligóry zgromadzili dwanaście punktów i piastują 8 pozycję w ligowej tabeli. Jak do tej pory wygraliśmy trzy spotkania, trzy zremisowaliśmy, dwa przegraliśmy. Bilans bramkowy naszego zespołu wynosi 16:18. Przed tygodnie zremisowaliśmy 1:1 z Unią Turza Śląska.

Oba zespołu tracą sporo bramek, dlatego też dla kibiców ten mecz może być interesujący. My mamy nadzieję, że przełamiemy serię dwóch z rzędu spotkań bez zwycięstwa, wygramy i zdecydowanie odskoczymyh od strefy spadkowej co pozwoli nam spokojnie patrzeć tylko i wyłącznie przed siebie. Liczymy przede wszystkim na dobrą, ofensywną grę naszego młodego zespołu. Start meczu o godzinie 16.00, do boju LKS!


19.09.2020 r., godzina 16.00, Przyszowice, 9 kolejka IV ligi śląskiej gr.II

LKS Jedność 32 Przyszowice – LKS Czaniec