IV liga/A klasa: Zapowiedź weekendu

Przed naszymi seniorskimi drużynami przedostatni ligowy weekend. Pierwszy zespół, w sobotnie popołudnie wybierze się do Ustronia gdzie zagra z miejscową Kuźnią, natomaist w niedzielne popołudnie nasze rezerwy zmierzą się na własnym stadionie z ekipą LKS Ligota


IV liga

LKS Czaniec, po zwycięstwie w zaległym spotkaniu z ROWem Rybnik 4:3, wskoczył na piąte miejsce w ligowej stawce i liczy się w grze o trzecie miejsce. Podopieczni Szymona Waligóry mając na swoim koncie 45 punktów przy bilansie bramkowym 55:42. Nasz sobotni rywal, Kuźnia Ustroń, plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli, mająć na swoim koncie 33 punkty i bilans bramkowy 38:48. Przed tygodniem Kuźnia pokonała na wyjeździe Błyskawicę Drogomyśl 1:0. Jesienią w Czańcu, nasz zespół pokonał Kuźnię 4:3.

A klasa

Druga drużyna wciąż jeszcze ma matematyczne szanse na udział w barażach o klasę okręgową. Aby te szanse udało się zwiększyć trzeby zwyciężyć w niedzielnym starciu z Ligotą. Podopieczni Sławomira Tynki mają na swoim koncie 34 punkty, bilans bramkowy 41:29 i zajmują siódme miejsce w stawce. Przed tydoniem musięliśmy uznać wyższość Sokoła Zabrzeg, przegrywając na wyjeździe 1:0. Z kolei LKS Ligowa zajmuje w tabeli ósme miejsce, ma na swoim koncie 32 punkty i bilans bramkowy 54:51. Przed tygodniem, Ligota przegrała na własnym obiekcie z Pionierem Pisarzowice 0:1

Stać nasze obie drużyny na komplet punktów w nadchodzący weekend i w to mocno wierzymy! Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zespołom! Do boju LKS!


03.06.2023 r., godzina 17.00, Ustroń, 29 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 2022/23

Kuźnia Ustroń – LKS Czaniec

04.06.2023 r., godzina 17.00, Czaniec, 25 kolejka A klasy Bielsko-Biała sezon 2022/23

LKS Czaniec II – LKS Ligota