IV liga/A klasa: Zapowiedź weekendu

Przed naszymi seniorskimi zespołami kolejny weekend pełny piłkarskich emocji. Najpierw w sobotnie popołudnie druga drużyna spróbuję się przełamać w Kozach i pokonać miejscowego Orła. Z kolei nasz pierwszy zespół powalczy w niedzielne przedpołudnie o przedłużenie korzystnej serii w Lędzinach w starciu z miejscowym MKS. Trzymamy kciuki za powodzenie obu naszych zespołów! Serdecznie zapraszamy na te spotkania!

IV liga

LKS Czaniec, po środowym zwycięstwie w zaległym spotkaniu z Drzewiarzem Jasienica 2:1 wskoczył w tabeli na szóste miejsce, mając na swoim koncie 38 zdobytych punktów i bilans bramkowy 45:35. MKS Lędziny zajmuje w tabeli dziesiąte miejsce i mając jeden mecz rozegrany więcej od naszego zespołu, ma w swoim dorobku 29 punktów i bilans bramkowy 38:51. Przed tygodniem Lędziny wygrały na trudnym terenie w Czechowicach 4:2. Natomiast jesienią w Czańcu, w bezpośredniej konfrontacji padł remis 2:2, mimo iż nasz zespół długo prowadził 2:0.

A klasa

Druga drużyna przegrała dwa ostatnie spotkania przez co wypadła z miejsca barażowego i zajmuje obecnie siódme miejsce mając w swoim dorobku 30 punktów i bilans bramkowy 38:27. Z kolei nasz sobotni rywal, Orzeł Kozy w tabeli jest dwunasty, ma na swoim koncie 20 punktów i bilans bramkowy 27:47. Jesienią w Czańcu padł wynik remisowy 1:1.


13.05.2023 r., godzina 17.00, Kozy, 22 kolejka A klasy sezon 2022/23

LKS Orzeł Kozy – LKS Czaniec II 

14.05.2023 r., godzina 11.00, Lędziny, 26 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 2022/23

MKS Lędziny – LKS Czaniec