Iskra Pszczyna – LKS Czaniec: Zapowiedź

Po ponad ośmiu miesiącach przerwy od meczów o stawkę, LKS Czaniec rozegra już dzisiaj trzeci mecz o stawkę. Tym razem w trzeciej kolejce IV ligi śląskiej gr.II zmierzymy się na wyjeździe z Iskrą Pszczyna. Spotkanie ze względu na objęcie powiatu pszczyńskiego czerwoną strefą pandemii koronawirusa w Polsce, zostanie rozegrane bez udziału publiczności.

Iskra Pszczyna plasuje się obecnie na siódmym miejscu, mając rozegrane jedno spotkanie. W pierwszej kolejce Iskra ograła przed własną publicznością rezerwy GKSu Tychy 2:1. LKS Czaniec zajmuje miejsce dwunaste, mając również rozegrany jeden mecz, remisowy 3:3 przed tygodniem z Kuźnią Ustroń. W pierwszej kolejce nasz zespół przymusowo pauzował w związku z kontaktem zawodników z Czechowic z osobą zakażoną koronawirusem.

Obie ekipy dysponują dość młodymi składami. Iskra to beniaminek ligi, a nasza drużyna gra w zmienionym o około 80% składzie, więc tak naprawdę wciąż oba zespoły potrzebują czasu na weryfikację prawdziwej formy i realnych celów na to spotkanie. Liczymy więc, że ten mecz przyniesie nam wielu emocji, mimo że nie zobaczą go na żywo kibice obu klubów. My postaramy się informować o wyniku w przerwie i tuż po zakończeniu meczu. Zaczynamy o godzinie 17.00! Do boju LKS!


08.08.2020 r., godzina 17.00, Góra – stadion Nadwiślana, 3 kolejka IV ligi śląskiej gr. II

MKS Iskra Pszczyna – LKS Czaniec