Terminarz B-Klasy

B klasa Bielsko-Biała sezon 2019/2020 – runda jesienna

1 kolejka
17.08 LKS Sokół Zabrzeg LKS Zamek Grodziec 1:1
03.11 LKS Orzeł Kozy TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III 12:00
17.08 KS Iskra Rybarzowice LZS Beskid Godziszka 4:1
17.08 LKS Ligota LKS Mazańcowice 5:2
17.08 LKS Słowian Łodygowice GKS Czarni Jaworze II 0:5
18.08 LKS Czaniec II LKS Groń Bujaków 1:1
2 kolejka
24.08 LKS Ligota LKS Czaniec II 4:0
24.08 LKS Zamek Grodziec LKS Słowian Łodygowice 9:2
24.08 LZS Beskid Godziszka LKS Orzeł Kozy 0:7
24.08 LKS Mazańcowice TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III 1:2
25.08 LKS Groń Bujaków LKS Sokół Zabrzeg 0:4
04.09 GKS Czarni Jaworze II KS Iskra Rybarzowice 17:30
3 kolejka
31.08 LKS Orzeł Kozy GKS Czarni Jaworze II 16:00
31.08 KS Iskra Rybarzowice LKS Zamek Grodziec 16:00
31.08 LKS Słowian Łodygowice LKS Groń Bujaków 17:00
31.08 LKS Sokół Zabrzeg LKS Ligota 17:00
01.09 LKS Czaniec II LKS Mazańcowice 11:00
01.09 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III LZS Beskid Godziszka 16:00
4 kolejka
07.09 LKS Ligota LKS Słowian Łodygowice 16:00
07.09 LKS Mazańcowice LZS Beskid Godziszka 16:00
07.09 LKS Zamek Grodziec LKS Orzeł Kozy 16:00
08.09 LKS Czaniec II LKS Sokół Zabrzeg 11:00
08.09 LKS Groń Bujaków KS Iskra Rybarzowice 11:00
08.09 GKS Czarni Jaworze II TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III 11:00
5 kolejka
14.09 LZS Beskid Godziszka GKS Czarni Jaworze II 16:00
14.09 KS Iskra Rybarzowice LKS Ligota 16:00
14.09 LKS Orzeł Kozy LKS Groń Bujaków 16:00
14.09 LKS Sokół Zabrzeg LKS Mazańcowice 16:00
14.09 LKS Słowian Łodygowice LKS Czaniec II 16:00
15.09 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III LKS Zamek Grodziec 16:00
6 kolejka
21.09 LKS Mazańcowice GKS Czarni Jaworze II 16:00
21.09 LKS Ligota LKS Orzeł Kozy 16:00
21.09 LKS Sokół Zabrzeg LKS Słowian Łodygowice 16:00
21.09 LKS Zamek Grodziec LZS Beskid Godziszka 16:00
22.09 LKS Czaniec II KS Iskra Rybarzowice 11:00
22.09 LKS Groń Bujaków TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III 11:00
7 kolejka
28.09 KS Iskra Rybarzowice LKS Sokół Zabrzeg 16:00
28.09 LKS Orzeł Kozy LKS Czaniec II 16:00
28.09 LKS Słowian Łodygowice LKS Mazańcowice 16:00
28.09 LZS Beskid Godziszka LKS Groń Bujaków 16:00
29.09 GKS Czarni Jaworze II LKS Zamek Grodziec 11:00
29.09 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III LKS Ligota 16:00
8 kolejka
05.10 LKS Sokół Zabrzeg LKS Orzeł Kozy 15:00
05.10 LKS Słowian Łodygowice KS Iskra Rybarzowice 15:00
05.10 LKS Ligota LZS Beskid Godziszka 15:00
05.10 LKS Mazańcowice LKS Zamek Grodziec 15:00
06.10 LKS Czaniec II TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III 11:00
06.10 LKS Groń Bujaków GKS Czarni Jaworze II 11:00
9 kolejka
12.10 KS Iskra Rybarzowice LKS Mazańcowice 15:00
12.10 LKS Orzeł Kozy LKS Słowian Łodygowice 15:00
12.10 LKS Zamek Grodziec LKS Groń Bujaków 15:00
12.10 LZS Beskid Godziszka LKS Czaniec II 15:00
13.10 GKS Czarni Jaworze II LKS Ligota 11:00
13.10 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III LKS Sokół Zabrzeg 16:00
10 kolejka
19.10 KS Iskra Rybarzowice LKS Orzeł Kozy 15:00
19.10 LKS Słowian Łodygowice TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III 15:00
19.10 LKS Sokół Zabrzeg LZS Beskid Godziszka 15:00
19.10 LKS Ligota LKS Zamek Grodziec 15:00
19.10 LKS Mazańcowice LKS Groń Bujaków 15:00
20.10 LKS Czaniec II GKS Czarni Jaworze II 11:00
11 kolejka
26.10 LKS Orzeł Kozy LKS Mazańcowice 14:00
26.10 LKS Zamek Grodziec LKS Czaniec II 14:00
26.10 LZS Beskid Godziszka LKS Słowian Łodygowice 14:00
27.10 LKS Groń Bujaków LKS Ligota 11:00
27.10 GKS Czarni Jaworze II LKS Sokół Zabrzeg 11:00
27.10 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III KS Iskra Rybarzowice 14:00
Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.