Terminarz

BARAŻE O AWANS DO III LIGI GR.3 2018/2019

2019-06-15/17:00 LKS CZANIEC POLONIA BYTOM -:-
2019-06-19/18:00 POLONIA BYTOM LKS CZANIEC -:-

RUNDA WIOSENNA 2018/2019

Kolejka 13

2019-03-09/15:00 TYSKI SPORT II S.A. LKS CZANIEC 2:1

Kolejka 15

2019-03-09/15:00 LKS GOCZAŁKOWICE KS SPÓJNIA LANDEK 0:0

Kolejka 16

2019-03-16/15:30 KS DECOR BEŁK GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 1:3
2019-03-16/15:30 LKS CZANIEC GKS DĄB GASZOWICE 1:1
2019-03-16/15:30 LKS WILKI WILCZA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:1
2019-03-16/15:30 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:3
2019-03-16/15:30 KS UNIA RACIBÓRZ KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2:3
2019-03-16/15:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. KS SPÓJNIA LANDEK 1:2
2019-03-17/11:00 TYSKI SPORT II S.A. KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:0
2019-03-17/13:00 LKS GOCZAŁKOWICE KS KUŹNIA USTROŃ 0:2

Kolejka 17

2019-03-23/13:00 LKS GOCZAŁKOWICE KS DECOR BEŁK 1:2
2019-03-23/15:30 KS KUŹNIA USTROŃ MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 3:1
2019-03-23/15:30 KS SPÓJNIA LANDEK KS UNIA RACIBÓRZ 2:2
2019-03-23/15:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:5
2019-03-23/15:30 TS PODBESKIDZIE II S.A. LKS WILKI WILCZA 0:1
2019-03-23/15:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS CZANIEC 1:0
2019-03-23/15:30 GKS DĄB GASZOWICE GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 1:1
2019-03-24/11:00 TYSKI SPORT II S.A. LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:2

Kolejka 18

2019-03-30/16:00 KS DECOR BEŁK GKS DĄB GASZOWICE 5:0
2019-03-30/16:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:2
2019-03-30/16:00 LKS CZANIEC LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:0
2019-03-30/16:00 LKS WILKI WILCZA KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:2
2019-03-30/16:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE KS SPÓJNIA LANDEK 0:1
2019-03-30/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ KS KUŹNIA USTROŃ 1:5
2019-03-30/16:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. LKS GOCZAŁKOWICE 2:1
2019-03-31/11:00 TYSKI SPORT II S.A. TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:0

Kolejka 19

2019-04-06/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. KS DECOR BEŁK 2:2
2019-04-06/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE KS UNIA RACIBÓRZ 2:1
2019-04-06/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2:1
2019-04-06/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS WILKI WILCZA 3:2
2019-04-06/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA TYSKI SPORT II S.A. 1:2
2019-04-06/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. LKS CZANIEC 1:0
2019-04-06/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 1:1
2019-04-06/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE GKS DĄB GASZOWICE 1:1

Kolejka 20

2019-04-13/17:00 KS DECOR BEŁK KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:4
2019-04-13/17:00 GKS DĄB GASZOWICE LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:1
2019-04-13/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:1
2019-04-13/17:00 LKS CZANIEC KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:0
2019-04-13/17:00 LKS WILKI WILCZA KS KUŹNIA USTROŃ 1:0
2019-04-13/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 0:0
2019-04-13/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
2019-04-14/11:00 TYSKI SPORT II S.A. KS SPÓJNIA LANDEK 1:1

Kolejka 21

2019-04-20/13:00 KS DECOR BEŁK KS UNIA RACIBÓRZ 3:0
2019-04-20/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:3
2019-04-20/13:00 LKS GOCZAŁKOWICE LKS WILKI WILCZA 5:1
2019-04-20/13:00 KS KUŹNIA USTROŃ TYSKI SPORT II S.A. 1:1
2019-04-20/13:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS CZANIEC 2:2
2019-04-20/13:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 1:2
2019-04-20/14:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. GKS DĄB GASZOWICE 1:0
2019-04-20/13:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:1

Kolejka 22

2019-04-27/17:00 KS DECOR BEŁK LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:0
2019-04-27/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:0
2019-04-27/17:00 GKS DĄB GASZOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 6:4
2019-04-27/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ KS SPÓJNIA LANDEK 3:0
2019-04-27/17:00 LKS CZANIEC KS KUŹNIA USTROŃ 1:0
2019-04-27/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE TYSKI SPORT II S.A. 2:2
2019-04-27/17:00 LKS WILKI WILCZA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
2019-04-27/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE KS UNIA RACIBÓRZ 4:1

Kolejka 23

2019-05-01/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE KS DECOR BEŁK 1:4
2019-05-01/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ LKS WILKI WILCZA 1:1
2019-05-01/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. TYSKI SPORT II S.A. 2:2
2019-05-01/11:00 LKS GOCZAŁKOWICE LKS CZANIEC 1:1
2019-05-01/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2:0
2019-05-01/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK GKS DĄB GASZOWICE 1:2
2019-05-01/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:3
2019-05-01/17:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:0

Kolejka 24

2019-05-04/17:00 KS DECOR BEŁK TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:1
2019-05-04/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 4:1
2019-05-22/18:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS SPÓJNIA LANDEK 2:3
2019-05-04/17:00 GKS DĄB GASZOWICE KS KUŹNIA USTROŃ 1:2
2019-05-04/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2:0
2019-05-04/17:00 LKS CZANIEC MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:0
2019-05-04/17:00 LKS WILKI WILCZA MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:2
2019-05-05/11:00 TYSKI SPORT II S.A. KS UNIA RACIBÓRZ 4:2

Kolejka 25

2019-05-11/17:00 LKS WILKI WILCZA KS DECOR BEŁK 0:2
2019-05-11/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE TYSKI SPORT II S.A. 0:0
2019-05-11/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ LKS CZANIEC 0:2
2019-05-11/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 1:0
2019-05-11/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE GKS DĄB GASZOWICE 5:1
2019-05-11/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:3
2019-05-11/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:2
2019-05-11/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:5

Kolejka 26

2019-05-18/17:00 KS DECOR BEŁK KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:5
2019-05-19/14:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. KS SPÓJNIA LANDEK 1:1
2019-05-18/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
2019-05-18/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 5:2
2019-05-18/17:00 GKS DĄB GASZOWICE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:2
2019-05-18/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ KS UNIA RACIBÓRZ 4:3
2019-05-18/17:00 LKS CZANIEC MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2:3
2019-05-19/11:00 TYSKI SPORT II S.A. LKS WILKI WILCZA 3:1

Kolejka 27

2019-05-25/17:00 LKS WILKI WILCZA LKS CZANIEC 0:1
2019-05-25/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 0:3*
2019-05-25/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ GKS DĄB GASZOWICE 1:0
2019-05-25/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:3
2019-05-25/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:1
2019-05-25/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ TS PODBESKIDZIE II S.A. 7:3
2019-05-25/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5:0
2019-05-26/11:00 TYSKI SPORT II S.A. KS DECOR BEŁK 4:0

*Na boisku padł wynik 2:1 dla GKSu, ale w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, mający odbywać karę za żółte kartki.

Kolejka 28

2019-05-29/18:00 KS DECOR BEŁK KS SPÓJNIA LANDEK 0:0
2019-05-29/18:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS KUŹNIA USTROŃ 1:2
2019-05-29/18:00 LKS GOCZAŁKOWICE TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:1
2019-06-05/18:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2019-05-29/18:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS UNIA RACIBÓRZ 3:3
2019-05-29/18:00 GKS DĄB GASZOWICE MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 2:3
2019-05-29/18:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ LKS WILKI WILCZA 2:3
2019-06-05/18:00 LKS CZANIEC TYSKI SPORT II S.A. -:-

Kolejka 29

2019-06-01/17:00 LKS CZANIEC KS DECOR BEŁK 2:0
2019-06-01/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ TYSKI SPORT II S.A. 1:0
2019-06-01/17:00 LKS WILKI WILCZA GKS DĄB GASZOWICE 3:1
2019-06-01/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:3
2019-06-01/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:2
2019-06-01/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:0
2019-06-01/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5:1
2019-06-01/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ KS SPÓJNIA LANDEK 1:0

Kolejka 30

2019-06-08/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ KS DECOR BEŁK 2:5
2019-06-08/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS GOCZAŁKOWICE 4:5
2019-06-08/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
2019-06-08/17:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. KS UNIA RACIBÓRZ 3:2
2019-06-08/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:0
2019-06-08/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS WILKI WILCZA 2:0
2019-06-08/17:00 GKS DĄB GASZOWICE TYSKI SPORT II S.A. 2:2
2019-06-08/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ LKS CZANIEC 1:1

RUNDA JESIENNA 2018/2019

Kolejka 1

2018-08-11/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ KS DECOR BEŁK 2:3
2018-08-11/17:00 GKS DĄB GASZOWICE LKS CZANIEC 0:2
2018-08-11/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE TYSKI SPORT II S.A. 0:1
2018-08-11/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS WILKI WILCZA 3:2
2018-08-11/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2018-08-11/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS GOCZAŁKOWICE 1:0
2018-08-12/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:1
2018-08-12/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:1

Kolejka 2

2018-08-15/17:00 KS DECOR BEŁK LKS GOCZAŁKOWICE 3:2
2018-08-15/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. KS KUŹNIA USTROŃ 1:2
2018-08-15/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ KS SPÓJNIA LANDEK 2:0
2018-08-15/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5:0
2018-08-15/17:00 LKS WILKI WILCZA TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:3
2018-08-15/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA TYSKI SPORT II S.A. 3:0
2018-08-15/17:00 LKS CZANIEC KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:0
2018-08-15/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ GKS DĄB GASZOWICE 0:1

Kolejka 3

2018-08-18/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 1:1
2018-08-18/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS CZANIEC 2:0
2018-08-18/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS WILKI WILCZA 0:3
2018-08-18/17:00 KS SPÓJNIA LANDEK MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:2
2018-08-18/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2018-08-18/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:1
2018-08-19/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. TYSKI SPORT II S.A. 2:2
2018-08-19/17:00 GKS DĄB GASZOWICE KS DECOR BEŁK 2:3

Kolejka 4

2018-08-25/11:00 TYSKI SPORT II S.A. KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 4:1
2018-08-25/17:00 KS DECOR BEŁK MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
2018-08-25/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ LKS GOCZAŁKOWICE 0:0
2018-08-25/17:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE KS KUŹNIA USTROŃ 2:2
2018-08-25/17:00 LKS WILKI WILCZA KS SPÓJNIA LANDEK 0:0
2018-08-25/17:00 LKS CZANIEC TS PODBESKIDZIE II S.A. 4:2
2018-08-25/17:00 GKS DĄB GASZOWICE KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:0
2018-08-26/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:0

Kolejka 5

2018-09-01/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK TYSKI SPORT II S.A. 0:4
2018-09-01/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS DECOR BEŁK 1:0
2018-09-01/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA GKS DĄB GASZOWICE 0:1
2018-09-01/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS CZANIEC 0:4
2018-09-01/16:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE LKS GOCZAŁKOWICE 1:1
2018-09-01/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS WILKI WILCZA 3:0
2018-09-01/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. KS UNIA RACIBÓRZ 0:1
2018-09-02/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2:0

Kolejka 6

2018-09-08/15:00 LKS CZANIEC KS SPÓJNIA LANDEK 2:0
2018-09-08/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ KS DECOR BEŁK 1:1
2018-09-08/16:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0:3
2018-09-08/16:00 LKS WILKI WILCZA LKS GOCZAŁKOWICE 3:4
2018-09-08/16:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5:0
2018-09-08/16:00 GKS DĄB GASZOWICE TS PODBESKIDZIE II S.A. 4:1
2018-09-08/16:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:2
2018-09-09/11:00 TYSKI SPORT II S.A. KS KUŹNIA USTROŃ 1:

Kolejka 7

2018-09-15/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS DECOR BEŁK 2:0
2018-09-15/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA GKS DĄB GASZOWICE 6:1
2018-09-15/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 0:1
2018-09-15/16:00 KS UNIA RACIBÓRZ MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 3:1
2018-09-15/16:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. LKS WILKI WILCZA 1:2
2018-09-16/11:00 TYSKI SPORT II S.A. LKS GOCZAŁKOWICE 2:1
2018-09-16/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:3
2018-09-16/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS CZANIEC 1:2

Kolejka 8

2018-09-22/14:00 LKS CZANIEC LKS GOCZAŁKOWICE 4:0
2018-09-22/16:00 KS DECOR BEŁK MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 0:0
2018-09-22/16:00 LKS WILKI WILCZA KS UNIA RACIBÓRZ 1:0
2018-09-22/16:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ KS KUŹNIA USTROŃ 0:0
2018-09-22/16:00 GKS DĄB GASZOWICE KS SPÓJNIA LANDEK 0:2
2018-09-22/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 1:0
2018-09-22/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:1
2018-09-23/11:00 TYSKI SPORT II S.A. MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 3:3

Kolejka 9

2018-09-29/15:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ LKS GOCZAŁKOWICE 1:0
2018-09-29/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ TYSKI SPORT II S.A. 1:1
2018-09-29/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:6
2018-09-29/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:4
2018-09-29/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ GKS DĄB GASZOWICE 6:1
2018-09-29/16:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. LKS CZANIEC 0:0
2018-09-29/16:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE LKS WILKI WILCZA 1:0
2018-09-30/16:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. KS DECOR BEŁK 2:3

Kolejka 10

2018-10-06/15:00 KS DECOR BEŁK LKS WILKI WILCZA 3:0
2018-10-06/15:00 LKS CZANIEC KS UNIA RACIBÓRZ 3:0
2018-10-06/15:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0:0
2018-10-06/15:00 GKS DĄB GASZOWICE LKS GOCZAŁKOWICE 0:2
2018-10-06/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS KUŹNIA USTROŃ 1:3
2018-10-06/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS SPÓJNIA LANDEK 2:1
2018-10-07/11:00 TYSKI SPORT II S.A. MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:3
2018-10-07/15:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2:0

Kolejka 11

2018-10-13/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS DECOR BEŁK 2:3
2018-10-13/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:0
2018-10-13/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:0
2018-10-13/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS GOCZAŁKOWICE 1:1
2018-10-13/15:00 KS UNIA RACIBÓRZ GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 1:2
2018-10-13/15:00 LKS WILKI WILCZA TYSKI SPORT II S.A. 1:1
2018-10-13/15:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. GKS DĄB GASZOWICE 3:0
2018-10-14/15:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE LKS CZANIEC 0:2

Kolejka 12

2018-10-20/15:00 KS DECOR BEŁK TYSKI SPORT II S.A. 1:2
2018-10-20/15:00 LKS CZANIEC LKS WILKI WILCZA 1:0
2018-10-20/15:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 3:1
2018-10-20/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
2018-10-20/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS GOCZAŁKOWICE 3:1
2018-10-20/15:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA KS SPÓJNIA LANDEK 0:4
2018-10-21/15:00 GKS DĄB GASZOWICE KS UNIA RACIBÓRZ 3:2
2018-10-21/15:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. KS KUŹNIA USTROŃ 2:2

Kolejka 13

2018-10-27/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK KS DECOR BEŁK 0:1
2018-10-27/14:00 KS UNIA RACIBÓRZ KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:3
2018-10-27/14:00 MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE GKS DĄB GASZOWICE 4:0
2018-10-27/14:00 LKS WILKI WILCZA GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2:2
2018-10-27/15:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:1
2018-10-28/14:00 KS KUŹNIA USTROŃ KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 4:0
2018-10-28/14:30 TS PODBESKIDZIE II S.A. LKS GOCZAŁKOWICE 0:1

Kolejka 14

2018-11-03/14:00 KS DECOR BEŁK LKS CZANIEC 1:1
2018-11-03/14:00 GKS DĄB GASZOWICE LKS WILKI WILCZA 4:3
2018-11-03/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:1
2018-11-03/14:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2018-11-03/14:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA LKS GOCZAŁKOWICE 0:2
2018-11-03/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK KS KUŹNIA USTROŃ 1:3
2018-11-04/11:00 TYSKI SPORT II S.A. GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 1:1
2018-11-04/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:4

Kolejka 15

2018-11-10/13:30 KS DECOR BEŁK KS KUŹNIA USTROŃ 3:0
2018-11-10/13:30 KS UNIA RACIBÓRZ TS PODBESKIDZIE II S.A. 3:1
2018-11-10/13:30 LKS DRZEWIARZ JASIENICA MRKS CZECHOWICE DZIEDZICE 1:1
2018-11-10/13:30 LKS WILKI WILCZA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:0
2018-11-10/13:30 LKS CZANIEC GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ 2:1
2018-11-10/14:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:0
2018-11-11/11:00 TYSKI SPORT II S.A. GKS DĄB GASZOWICE 4:2

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.