Runda wiosenna

Kolejka nr 14
2018-03-29/12:00 TS 1909 PIAST CIESZYN LKS BORY PIETRZYKOWICE 1:2
2018-03-31/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA KP BESKID SKOCZÓW 3:2
2018-04-02/12:00 LKS LEŚNA KS KUŹNIA USTROŃ 0:2
2018-04-02/12:00 LKS BESTWINA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:0
2018-04-03/11:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA GLKS WILKOWICE 1:0
2018-04-03/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS CZANIEC 2:0
Kolejka nr 9
2017-10-14/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
Kolejka nr 14
2018-04-18/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE KS SPÓJNIA LANDEK 9:0
Kolejka nr 15
2018-04-07/12:00 KP BESKID SKOCZÓW LKS LEŚNA 7:0
2018-04-07/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE KS SPÓJNIA LANDEK 5:0
2018-04-08/11:00 LKS CZANIEC BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 2:2
2018-04-08/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS PASJONAT DANKOWICE 2:0
2018-04-08/12:00 GLKS WILKOWICE LKS BESTWINA 0:3
2018-04-08/16:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS ZAPORA WAPIENICA 1:4
2018-04-08/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ TS 1909 PIAST CIESZYN 0:3
Kolejka nr 16
2018-04-12/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS BORY PIETRZYKOWICE 3:2
2018-04-14/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK KS KUŹNIA USTROŃ 2:2
2018-04-14/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN KP BESKID SKOCZÓW 1:1
2018-04-14/11:00 LKS LEŚNA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:1
2018-04-14/12:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:2
2018-04-14/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA GLKS WILKOWICE 10:0
2018-04-15/11:00 LKS BESTWINA LKS CZANIEC 0:2
Kolejka nr 17
2018-04-21/09:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA LKS PASJONAT DANKOWICE 0:2
2018-04-21/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC TS 1909 PIAST CIESZYN 2:0
2018-04-22/11:00 LKS CZANIEC LKS ZAPORA WAPIENICA 2:3
2018-04-22/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS BESTWINA 2:1
2018-04-22/12:00 KP BESKID SKOCZÓW KS SPÓJNIA LANDEK 6:0
2018-04-22/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS BORY PIETRZYKOWICE 6:1
2018-04-24/17:30 GLKS WILKOWICE LKS LEŚNA -:-
Kolejka nr 18
2018-04-28/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-04-28/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN GLKS WILKOWICE -:-
2018-04-28/11:00 LKS LEŚNA LKS CZANIEC -:-
2018-04-28/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-04-28/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-04-28/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-04-29/11:00 LKS BESTWINA BKS STAL BIELSKO – BIAŁA -:-
Kolejka nr 19
2018-05-01/12:00 LKS BESTWINA LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-05-01/12:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-05-01/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS LEŚNA -:-
2018-05-01/12:00 LKS CZANIEC TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-05-01/12:00 GLKS WILKOWICE KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-05-01/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2018-05-01/12:00 KP BESKID SKOCZÓW KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 20
2018-05-05/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS CZANIEC -:-
2018-05-05/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-05-05/11:00 LKS LEŚNA BKS STAL BIELSKO – BIAŁA -:-
2018-05-05/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-05-05/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE GLKS WILKOWICE -:-
2018-05-05/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS BESTWINA -:-
2018-05-06/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 21
2018-05-09/18:00 GLKS WILKOWICE KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-05-12/12:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-05-12/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-05-12/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-05-13/11:00 LKS BESTWINA LKS LEŚNA -:-
2018-05-13/11:00 LKS CZANIEC LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2018-05-13/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS SPÓJNIA LANDEK -:-
Kolejka nr 22
2018-05-19/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK BKS STAL BIELSKO – BIAŁA -:-
2018-05-19/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN LKS BESTWINA -:-
2018-05-19/11:00 LKS LEŚNA LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-05-19/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-05-19/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-05-20/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS CZANIEC -:-
2018-05-20/13:30 KP BESKID SKOCZÓW GLKS WILKOWICE -:-
Kolejka nr 23
2018-05-23/18:00 GLKS WILKOWICE TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-05-26/11:00 LKS LEŚNA LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-05-26/13:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2018-05-26/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-05-27/11:00 LKS BESTWINA KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-05-27/11:00 LKS CZANIEC KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-05-27/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 24
2018-06-02/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN LKS LEŚNA -:-
2018-06-02/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE GLKS WILKOWICE -:-
2018-06-02/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS CZANIEC -:-
2018-06-02/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ BKS STAL BIELSKO – BIAŁA -:-
2018-06-02/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS BESTWINA -:-
2018-06-02/12:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-06-03/12:00 KP BESKID SKOCZÓW LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
Kolejka nr 25
2018-06-09/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-06-09/11:00 LKS LEŚNA KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-06-09/13:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-06-09/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2018-06-10/11:00 LKS BESTWINA KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-06-10/11:00 LKS CZANIEC GLKS WILKOWICE -:-
2018-06-10/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 26
2018-06-16/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-06-16/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS CZANIEC -:-
2018-06-16/12:00 GLKS WILKOWICE LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-06-16/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC BKS STAL BIELSKO – BIAŁA -:-
2018-06-16/12:00 KP BESKID SKOCZÓW LKS BESTWINA -:-
2018-06-16/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-06-16/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS LEŚNA -:-

Runda jesienna

Kolejka nr 13
2017-11-11/09:00 TS 1909 PIAST CIESZYN KS SPÓJNIA LANDEK 12:0
2017-11-11/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
2017-11-11/10:00 LKS LEŚNA LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:5
2017-11-11/13:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:1
2017-11-12/11:00 LKS CZANIEC LKS PASJONAT DANKOWICE 2:1
2017-11-12/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA GLKS WILKOWICE 7:0
2017-11-12/12:00 LKS BESTWINA KP BESKID SKOCZÓW 1:3
Kolejka nr 12
2017-11-04/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS LEŚNA 0:2
2017-11-04/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS ZAPORA WAPIENICA 1:4
2017-11-04/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS BESTWINA 3:0
2017-11-05/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE TS 1909 PIAST CIESZYN 0:2
2017-11-05/12:00 KP BESKID SKOCZÓW BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 4:0
2017-11-05/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:3
2017-11-05/12:00 GLKS WILKOWICE LKS CZANIEC 1:4
Kolejka nr 11
2017-10-17/15:30 LKS LEŚNA TS 1909 PIAST CIESZYN 1:3
2017-10-28/11:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA KS KUŹNIA USTROŃ 4:0
2017-10-28/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA KS SPÓJNIA LANDEK 11:0
2017-10-29/11:00 LKS CZANIEC TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2:3
2017-10-29/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KP BESKID SKOCZÓW 0:9
2017-11-18/10:00 GLKS WILKOWICE LKS PASJONAT DANKOWICE 1:2
2017-11-18/12:00 LKS BESTWINA LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:3
Kolejka nr 10
2017-10-19/15:45 LKS BORY PIETRZYKOWICE BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 0:1
2017-10-21/09:00 TS 1909 PIAST CIESZYN LKS ZAPORA WAPIENICA 3:0
2017-10-21/10:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS BESTWINA 0:3
2017-10-21/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:0
2017-10-21/12:30 KP BESKID SKOCZÓW LKS CZANIEC 1:2
2017-10-22/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC GLKS WILKOWICE 4:3
2017-10-22/13:00 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS LEŚNA 3:0
Kolejka nr 9
2017-10-14/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS LEŚNA 3:1
2017-10-14/13:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA KS SPÓJNIA LANDEK 7:0
2017-10-15/11:00 LKS CZANIEC KS KUŹNIA USTROŃ 2:0
2017-10-15/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:2
2017-10-15/12:00 GLKS WILKOWICE KP BESKID SKOCZÓW 0:11
2017-10-15/12:00 LKS BESTWINA TS 1909 PIAST CIESZYN 0:11
Kolejka nr 8
2017-10-07/09:00 TS 1909 PIAST CIESZYN BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 5:3
2017-10-07/10:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:7
2017-10-07/12:00 LKS LEŚNA LKS BESTWINA 3:1
2017-10-07/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS CZANIEC 5:1
2017-10-07/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ GLKS WILKOWICE 3:0
2017-10-07/12:00 KP BESKID SKOCZÓW TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3:1
2017-10-08/11:30 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS ZAPORA WAPIENICA 3:3
Kolejka nr 7
2017-09-29/11:00 GLKS WILKOWICE LKS BORY PIETRZYKOWICE 2:7
2017-09-30/11:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA LKS LEŚNA 3:0
2017-09-30/12:00 KP BESKID SKOCZÓW LKS PASJONAT DANKOWICE 1:1
2017-09-30/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC KS KUŹNIA USTROŃ 2:2
2017-10-01/11:00 LKS CZANIEC KS SPÓJNIA LANDEK 10:0
2017-10-01/12:00 LKS BESTWINA LKS ZAPORA WAPIENICA 0:5
2017-10-11/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA TS 1909 PIAST CIESZYN 1:1
Kolejka nr 6
2017-09-23/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ KP BESKID SKOCZÓW 2:6
2017-09-24/11:30 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS BESTWINA 3:1
2017-09-26/16:30 TS 1909 PIAST CIESZYN LKS CZANIEC 0:0
2017-09-27/16:30 LKS ZAPORA WAPIENICA BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 1:3
2017-10-03/16:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:2
2017-10-04/16:00 LKS LEŚNA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:3
2017-10-04/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK GLKS WILKOWICE 0:4
Kolejka nr 5
2017-09-16/11:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA LKS BESTWINA 8:0
2017-09-16/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS PASJONAT DANKOWICE 0:1
2017-09-16/12:00 KP BESKID SKOCZÓW LKS BORY PIETRZYKOWICE 3:0
2017-09-16/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC KS SPÓJNIA LANDEK 6:0
2017-09-17/12:00 GLKS WILKOWICE TS 1909 PIAST CIESZYN 1:11
2017-10-11/16:00 LKS CZANIEC LKS LEŚNA 5:0
2017-10-18/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS ZAPORA WAPIENICA 1:7
Kolejka nr 4
2017-09-09/09:00 TS 1909 PIAST CIESZYN TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2:3
2017-09-09/10:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE KS KUŹNIA USTROŃ 4:1
2017-09-09/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 1:4
2017-09-09/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA LKS CZANIEC 5:1
2017-09-09/12:00 LKS LEŚNA GLKS WILKOWICE 10:1
2017-09-09/12:00 KS SPÓJNIA LANDEK KP BESKID SKOCZÓW 1:8
2017-09-10/17:00 LKS BESTWINA LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:3
Kolejka nr 3
2017-09-02/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ KS SPÓJNIA LANDEK 6:1
2017-09-02/12:00 KP BESKID SKOCZÓW TS 1909 PIAST CIESZYN 0:1
2017-09-03/11:00 LKS CZANIEC LKS BESTWINA 7:1
2017-09-03/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 1:2
2017-09-03/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS LEŚNA 3:4
2017-09-03/12:00 GLKS WILKOWICE LKS ZAPORA WAPIENICA 2:8
2017-09-05/17:30 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS PASJONAT DANKOWICE 4:0
Kolejka nr 2
2017-08-26/09:00 TS 1909 PIAST CIESZYN KS KUŹNIA USTROŃ 5:1
2017-08-26/12:00 BKS STAL BIELSKO – BIAŁA LKS CZANIEC 5:1
2017-08-26/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:0
2017-08-26/12:00 LKS LEŚNA KP BESKID SKOCZÓW 2:1
2017-08-26/12:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:6
2017-08-27/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:0
2017-08-27/12:00 LKS BESTWINA GLKS WILKOWICE 3:1
Kolejka nr 1
2017-08-19/09:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC LKS BESTWINA 5:1
2017-08-19/11:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS LEŚNA 3:0
2017-08-19/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE TS 1909 PIAST CIESZYN 1:2
2017-08-19/12:00 KP BESKID SKOCZÓW LKS ZAPORA WAPIENICA 3:3
2017-08-30/18:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS PASJONAT DANKOWICE 0:8
2017-09-06/17:00 GLKS WILKOWICE BKS STAL BIELSKO – BIAŁA 0:11
2017-09-06/17:30 LKS CZANIEC LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:2