ŻAR Międzybrodzie Bialskie vs LKS Czaniec II

ŻAR Międzybrodzie Bialskie vs LKS Czaniec IIPodsumowanieNie udanie rundę jesienną zakończyli podopieczni Sławomira Tynki. W meczu zaległej, ósmej kolejki A

ŻAR Międzybrodzie Bialskie

LKS Czaniec II

11 listopada 2021 | 13:00

Nie udanie rundę jesienną zakończyli podopieczni Sławomira Tynki. W meczu zaległej, ósmej kolejki A klasy „EFCE”, w miniony czwartek nasza młodzież przegrała 1:0 z Międzybrodziu z miejscowym ŻARem. Gospodarze decydujący cios zadali w 27 minucie. Nasza drużyna mimo kilku świetnych okazji, strzął w poprzeczkę Pachlera oraz przegrany pojedynek sam na sam Ćwiertnii, nie zdołała zdobyć żadnej bramki w tym pojedynku. Ta przegrana powoduje, że zimą nasi młodzi graczę będą musieli popracować jeszcze mocniej, aby jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie w A klasie i móc spoglądać przed siebie. Głowy do góry, walczymy dalej!

11.11.2021 r., godzina 13.00, Międzybordzie Bialskie, 8 kolejka A klasy „EFCE”

LKS ŻAR Międzybrodzie – LKS Czaniec II 1:0 (1:0)

Bramka: 27′ Dittrich

Skład LKS Czaniec II: Kierlin – Stańczak, Ćwiertnia (65′ Kubiczek), Trojak, Gawor, Kołek (46′ Stokłosa), Wolf (60′ Tynka), Zacny K., Orlicki, Pachler (46′ Mrowiec), Waligóra.

11 listopada 2021 13:00 A klasa 21/22 Seniorzy II 21/22

ŻAR Międzybrodzie Bialskie1