LKS Słowian Łodygowice vs LKS Czaniec II

LKS Słowian Łodygowice vs LKS Czaniec IIPodsumowanieZ samej tabeli spotkanie w Łodygowicach zapowiadało się dla naszej młodzieży, reprezentującej drugi zespół,

LKS Słowian Łodygowice

LKS Czaniec II

26 września 2020 | 16:00

Z samej tabeli spotkanie w Łodygowicach zapowiadało się dla naszej młodzieży, reprezentującej drugi zespół, na łatwy i przyjemny mecz. Jednak potyczki w Łodygowicach do takich nie należą ze względu na mocno specyficzne boisko i „bojowy” charakter gospodarzy. Słowian mimo roli outsidera objął prowadzenie w tym meczu i długo je utrzymywał. Nasz zespół nie potrafił poradzić sobie z panującymi warunkami i mocno agresywną  grą rywala. Na szczęście kultura piłkarska wzięła górę w drugiej części meczu, w której osiągneliśmy oczekiwaną przewagę, napierając raz po raz na rywala. Sztuka przełamania Łodygowic udała się na przestrzeni trzech minut za sprawą precyzyjnych uderzeń Michała Kołka. Nasz 16-letni pomocnik dwa razy ustawił piłkę i perfekcyjnie wykonał oba rzuty wolne, dając naszej drużynie cenne zwycięstwo! Na uwagę zasługuje równierz fakt, że bramki naszego zespołu wyjątkowo bronił dzisiaj… trener rezerw, Sławomir Tynka i spisał się całkiem przyzwoicie 🙂 Przed nami gminne derby, którzy nie przeżywaliśmy od lat, czyli starcie z Zaporą Porąbka. Co prawda to tylko mecz naszych rezerw, ale gorąco zapraszamy wszystkich na stadion w Czańcu w najbliższą niedzielę, aby zobaczyć naszą młodzież w tej derbowej potyczce!

26.09.2020 r., godzina 16.00, Łodygowice, 5 kolejka B klasy „EFCE” Bielsko-Biała

LKS Słowian Łodygowice – LKS Czaniec II 1:2 (1:0)

Bramki: 28′ Kućka – 69′, 71′ Kołek

Skład LKS Czaniec: Tynka – Trojak, Wolf (60′ Ćwiertnia), Pachler, Zacny A., Mrowiec, Chowaniec, Sadzikowski, Kołek, Stwora D., Stwora K. (60′ Zacny K.).

26 września 2020 16:00 B Klasa 20/21 B Klasa 20/21

ZespółGole