Przemsza Siewierz vs LKS Czaniec

Przemsza Siewierz vs LKS CzaniecPodsumowanieZwycięstwem zakończyło się ostatnie sparingowe spotkanie LKSu Czaniec przed startem rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Wynik meczu

0

Przemsza Siewierz

Przegrana

2

LKS Czaniec

Wygrana

7 marca 2020 | 11:00
vs

Podsumowanie

Zwycięstwem zakończyło się ostatnie sparingowe spotkanie LKSu Czaniec przed startem rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Wynik meczu w pierwszej połowie strzałem z dystansu otworzył Kaczmarczyk. W drugiej części meczu swojego gola dołożył także Paweł Kozioł. Samo spotkanie stało na średnim poziomie, zwłaszcza ze względu na fatalny stan murawy w Siewierzu. Dla nas najważniejsze jest zachowanie czystego konta, Majda obronił kolejny już rzut karny w tym roku, oraz zwycięstwo, które uspokaja nastroje w zespole, choć na pewno takiej gry nie chielibyśmy obserwować w meczu ligowym. Mamy nadzieję, że w sobotnim starciu z Odrą Wodzisław zobaczymy w pełni zmobilizowany zespół, który powalczy o ważne ligowe zwycięstwo!


07.03.2020 r., godzina 11.00, Siewierz, sparing nr 8

Przemsza Siewierz – LKS Czaniec 0:2 (0:1)

Bramki: Kaczmarczyk, Kozioł

Skład LKS Czaniec: Majda – Janiczak, Żak, Stawowy, Kaczmarczyk, Felsch, Świerczyński, Karcz, Ilya, Kozioł, Wiśniowski oraz Zacny, Trojak, Wysogląd, Stwora.

Szczegóły

Data Czas
7 marca 2020 11:00

Wyniki

ZespółGole
Przemsza Siewierz0
LKS Czaniec2
Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.