LKS Czaniec II vs TS Podbeskidzie U-21

LKS Czaniec II vs TS Podbeskidzie U-21PodsumowanieSpotkanie z młodzieżową ekipą Podbeskidzia Bielsko-Biała od samego początku zapowiadało się dla naszych rezerw

LKS Czaniec II

TS Podbeskidzie U-21

6 października 2019 | 11:00

Spotkanie z młodzieżową ekipą Podbeskidzia Bielsko-Biała od samego początku zapowiadało się dla naszych rezerw jako test najcięższej wagi. Sam mecz zakończył się naszą porażką 2:0, ale wrażenie na pewno pozostawiliśmy dobre, pozwalające z optymizmem patrzeć przed siebie.

Nasza młodzież potrafiła sobie stworzyć kilka dogodnych okazji. Wiśniowski próbował z rzutu wolnego, piłka minimalnie poszybowała obok bramki. Papież nieznacznie chybił celu strzelając z dystansu, a po strzale Kamińskiego obrońcy z Bielska wybijali piłkę z lini bramkowej. Jednak to goście zdobywali w tym meczu bramki i to dwukrotnie z… rzutu karnego. Najpierw Stwora faulował rywala w polu karnym, Zacny zatrzymał futbolówkę ręką. Poza rzutami karnymi goście mieli jeszcze dwie klarowne sytuacje, ale Zaręba popisał się pewnymi interwencjami, zmniejszając rozmiary porażki.

Przegrywamy kolejny mecz, to jest fakt. Jednak nie tracimy optymizmu i wiary w projekt młodzieżowych rezerw naszego klubu. W kolejnych spotkaniach powalczymy o zdobycze punktowe, tak aby pozycja na koniec rundy jesiennej była zadowalająca i przekładała się na możliwości naszego zespołu.

06.10.2019 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 8 kolejka B klasy Bielsko-Biała sezon 19/20

LKS Czaniec II – TS Podbeskidzie U 21 0:2

6 października 2019 11:00 Liga Okręgowa B 19/20 2019/2020 Seniorzy II