TS II Podbeskidzie-LKS Czaniec: Zapowiedź

Rok kalendarzowy 2022 rozpoczynaliśmy w marcu od oficjalnego spotkania w IV lidze z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała. Tamto spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Tym razm, również na wyjeździe, zamkniemy obecny rok z tym samym rywalem, ale mamy nadzieję, że uda nam się przywieźć z Bielska komplet punktów!

Sezon ligowy już się zakończył w tym roku, jednak nasz zespół i rezerwy Podbeskidzia odrabiają zaległości z siódmej kolejki. Układ poprzednich meczów każe nam twierdzić, że ten mecz będzie miał spore znaczenie dla układu tabeli. Bielszczanie plasują się obecnie na 11 miejscu i mają na swoim koncie 18 punktów i bilans bramkowy 25:19. Przewaga Podbeskidzia nad strefą spadkową wynosi w tym momencie 4 punkty. LKS Czaniec z kolei zajmuje ósme miejsce w stawce, ma na swoim koncie 21 punktów i bilans bramkowy 21:19. Nasz zespół traci do czwartej ekipy dwa punkty, także jest o co walczyć.

Mamy nadzieję na udane zakończenie tego roku bo to zdeterminuje nasze nastroje na kolejne miesiące. Wierzymy, że stać nas na to. Start jutrzejszego meczu o godzinie 13.00! Do boju LKS!


19.11.2022 r., godzina 13.00, Bielsko-Biała „Górka”, 7 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 2022/23

TS II Podbeskidzie Bielsko-Biała – LKS Czaniec

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.