LKS Czaniec-Kuźnia Ustroń: Zapowiedź

Nie udało się zainaugurować sezonu w Czańcu przed tygodniem, ze względu na zagrożenie koronawirusa w ekipie z Czechowic-Dziedzic. Spragnieni ligowych emocji, wierzymy więc, że tym razem mecz zostanie rozegrany, a nam będzie dane zobaczyć świetne widowisko. Już w najbliższą sobotę podopieczni Szymona Waligóry zmierzą się z Kuźnią Ustroń.

Miniony sezon, nasz rywal zakończył na 10 miejscu z dorobkiem 21 punktów. W bezpośrednim pojedynku, jesienią 2019 roku, na stadionie w Czańcu lepsi okazali się gracze Kuźni, wygrywając 1:0. W poprzednich latach bezpośrednie starcia oscylowały wokół remisu lub minimalnej wygranej jednego z zespołów. W obecnych rozgrywkach obie ekipy nie rozegrały jeszcze spotkania. Kuźnia bowiem w pierwszej kolejce miała przymusową pauzę, spowodowaną ilością 17 drużyn w rozgrywkach IV ligi w obecnym sezonie.

Derbowe pojedynki Czańca z Kuźnią zawsze były bardzo emocjonujące i również takiego spotkania spodziewamy się w najbliższą sobotę. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion i przypominamy o obowiązujących nowych wytycznych uczestnictwa w imprezach sportowych, które znajdziecie TUTAJ>>. Liczymy na Wasz doping w inauguracji nowego sezonu i nowej drużyny LKS Czaniec! Bądźcie z nami! Do boju LKS!


01.08.2020 r., godzina 17.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 2 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 2020/2021

LKS Czaniec – Kuźnia Ustroń

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.