2 kolejka IV ligi śląskiej gr. II: Zapowiedź

Prawdziwa weryfikacja lidera w Bełku, pojedynek głównych faworytów w Wodzisławiu Śląskim, derbowe klasyki w Czechowicach i Czańcu. Przed nami druga kolejka IV ligi śląskiej gr. II w sezonie 2020/2021. Zapraszamy na jej zapowiedź.

Pierwszym liderem w nowym sezonie, dość niespodziewanie została Odra Centrum. Ekipa broniąca się przed spadkiem w poprzednich rozgrywkach, ograła powracający do seniorskiej piłki Rozwój Katowice i objęła przodowanie w stawce. W drugiej kolejce Odrę czeka trudny wyjazd do Bełku. Piłkarze Decoru przegrali pierwszy mecz z Unią Książenice, ale z pewnościa w starciu z Odrą Centrum będą faworytem do zgarnięcia trzech punktów.

Do hitowego pojedynku dojdzie z kolei w Wodzisławiu Śląskim. Sondowane przed startem rozgrywek do walki o mistrzostwo ligi ekipy Odry Wodzisław i Unii Książenice to trzecia i czwarta ekipa poprzedniego sezonu. W pierwszej kolejce oba zespoły wygrały i ewentualne zwycięstwo w bezpośredniej konfrontacji da komfort psychiczny na kolejne tygodnie trudnej rywalizacji. Zapowiada się arcyciekawy pojedynek.

Równie ciekawie powinno być w derbowych klasykach na Podbeskidziu. MRKS Czechowice-Dziedzice, który w pierwszej kolejce odwołał swoje spotkanie z LKSem Czaniec z powodu zagrożenia epidemicznego, zmierzy się z rywalem zza miedzy, Spójnią Landek. Goście w pierwszej kolejce dość nieoczekiwanie polegli w Przyszowicach, będą w roli faworyta. Tym razem faowrytem będzie MRKS, który w tym sezonie będzie celował wysoko. W Czańcu z kolei zadebiutują w tym sezonie ekipy LKSu i Kuźnii Ustroń. Czaniec pauzował w pierwszej serii z wyżej wymienionych powodów, z kolei Kuźnia była pierwszą drużyną naturalnie pauzującą. Derby pomiędzy tymi ekipami zawsze stały na wysokim poziomie i dostarczały wielu emocji, dlatego wierzymy że i tym razem kibice obejrzą ciekawy pojedynek.

W pozostałych spotkaniach rezerwy Podbeskidzia podejmować będą Jedność Przyszowice, Rozówj Katowice zmierzy się z GKSem Radziechowy-Wieprz, rezerwy GKSu Tychy podejmą Orła Łękawica, a Drzewiarz Jasienica zagra w Unią Turza Śląska. Poniżej pełne zestawienie wszystkich spotkań nadchodzącej serii gier.


2 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 2020/2021

2020-08-01/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2020-08-01/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ -:-
2020-08-01/11:00 KP GKS II TYCHY S.A. LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2020-08-01/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2020-08-01/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2020-08-01/17:00 KS DECOR BEŁK MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2020-08-01/17:00 ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI SP. Z O.O. LKS UNIA KSIĄŻENICE -:-
2020-08-01/17:00 LKS CZANIEC KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.