Zawieszenie wszystkich rozgrywek do 29 marca 2020 r. włącznie!

Wczoraj w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu PZPN, na którym została podjęta Uchwała nr III/42 z dnia 12 marca 2020 roku w sprawie zasad postępowania na wypadek braku możliwości rozgrywania oficjalnych meczów piłkarskich na terytorium RP w sezonie 2019/2020 w związku z decyzją organów państwowych.

Rozgrywki III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych kobiet i mężczyzn wszystkich kategorii wiekowych zawieszono do dnia 29 marca 2020 roku włącznie. Wznowienie rozgrywek przewidziano na pierwszy weekend kwietnia.

Terminy nieodbytych marcowych kolejek Komisje ds. Rozgrywek Śląskiego ZPN i Podokręgów ustalą wkrótce.

Okno transferowe dla klubów, które nie zdążyły zainaugurować rundy wiosennej, wydłużyło się do momentu odwieszenia rozgrywek.

KOMUNIKAT PZPN>>

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.