Zamiast ligi dwa dodatkowe sparingi

Śląski Związek Piłki Nożnej przesunął wczoraj rozpoczęcie ligi o dwa tygodnie. Wszystko to w związku z potencjalnym zagrożeniem dla zdrowia i życia uczestników piłkarskich, spowodowane rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 oraz biorąc pod uwagę stanowisko Minister Sportu. W związku z tym podopieczni Macieja Żaka rozegrają dwa dodtakowe mecze sparingowe. W sobotę 14 marca o godzinie 11.00 w Czańcu zmierzymy się z liderem okręgówki Bielsko-Tyskiej, Iskrą Pszczyna. W sobotę 21 marca zagramy o godzinie 11.00 w Żywcu z miejscową Koszarawą. Start ligi przewidziany jest na weekend 28/29 marca.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.