LKS Czaniec – TS Gwarek Tarnowskie Góry: Zapowiedź

Jutrzejszego przedpołudnia podopieczni Macieja Żaka wrócą do boiskowej rywalizacji. Mając za sobą dwa intensywne tygodnie przygotowań, zmierzymy się z szóstą siłą III ligi gr. 3, Gwarkiem Tarnowskie Góry. Z tą ekipę mierzymy się w ostatnim czasie dość regularnie w okresach przygotowawczych i nie jest to dla nas wygodny rywal. Dwa ostatnie spotkania przegraliśmy w stosunku 0:3. Rywalizację potrafiliśmy nawiązać dwa lata temu, kiedy to podczas gry kontrolnej w Czechowicach przegralismy 2:3, prowadząc przed przerwą 2:0. Nasz zespół czeka więc bardzo trudny sprawdzian na samym poczatku sprawdzania formy w sparingach, ale wierzymy że nasi piłkarze staną na wysokości zadania i pokażą sporo piłkarskiej jakości. W szeregach naszego zespołu zabraknie z pewnością Palarczyka, Loranca i Handego, którzy prawdopodobnie nie będą reprezentować barw naszego klubu w rundzie wiosennej.


25.01.2020 r., godzina 11.00, Czechowice-Dziedzice, sparing 1/2020

LKS Czaniec – TS Gwarek Tarnowskie Góry (III liga gr. 3)

foto: http://tsgwarek.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.