LKS Czaniec II – TS Podbeskidzie U-21: Zapowiedź

Po dwóch kolejnych porażkach podopieczni Sławomira Tynki ulokowali się w środku ligowej stawki B klasy. Nowa liga dla naszej młodzieży jest sporym wyzwaniem i trzeba powiedzieć, że nie jest to łatwa lekcja. W najbliższą niedzielę rezerwy LKSu Czaniec zagrają z jednym z faworytów ligi, zespołem złożonym z zawodników podobnych rocznikowo do naszej drużyny, TS Podbeskidzie U21.

Bielszczanie, po rozegraniu pięciu spotkań, zajmują w tabeli trzecie miejsce, mając cztery spotkania wygrane i jeden remis w swoim dorobku. Przed tygodniem Podbeskidzie bezbramkowo zremisowało z liderem tabeli, LKSem Ligota. Z kolei LKS Czaniec jest obecnie szósty, ma na swoim koncie dwa spotkania więcej od niedzielnego rywala, notując w tym sezonie trzy zwycięstwa, jeden remis i trzy porażki.

Runda jesienna zmierza już kukońcowi, dlatego udana końcówka byłaby dla naszej młodzieży bardzo pozytywnym bodźcem przed okresem zimowym i dobrą wypadkową przed rudną wiosenną. w niedzielnym meczu faworytem nie będziemy, ale wierzymy, że podopieczni Sławomira Tynki zostawią na boisku dużo zdrowia i powalczą o korzystny wynik. Do boju LKS!


06.10.2019 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 8 kolejka B klasy Bielsko-Biała

LKS Czaniec – TS Podbeskidzie U21

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.