APN Odra Wodzisław-LKS Czaniec: Zapowiedź

Mikrocykle przygotowawcze i mecze sparingowe tego lata już za nami. Już jutro rozpoczyna się nowy sezon IV ligi śląśkiej gr. II, w którym LKS Czaniec będzie bronił zdobytego w roku poprzednim mistrzostwa ligi. Na początek podopiecznych Macieja Żaka czeka jednak bardzo trudny wyjazd do beniaminka ligi, APN Odry Wodzisław Śląski, która może być czarnym koniec obecnego sezonu.

Piłkarze z Wodzisławia są, przynajmniej w mniemaniu kibiców, kontynuatorem tradycji klubu który nie tak dawno rywalizował na szczeblu Ekstraklasy. APN to drugi zespół z tego miasta, który obok Odry Centrum będzie rywalizował w tym sezonie w IV lidze ślaskiej gr. II. Nasz jutrzejszy rywal do samego końca walczył w poprzednim sezonie z Unią Turza Śląska o mistrzostwo klasy okręgowej Katowice III i ostatecznie z przewagą dwóch oczek, mając na koncie 81 punktów, wygrał minione rozgrywki. Drużyna latem dokonała kilku transferów, z których najgłośniejszym jest sprowadzenie znanego z występów w Ekstraklasowej Wiśle Kraków, Emmanuela Sarkiego. To, a także fakt niezłej postawy w grach sparingowych, stawia APN Odrę jako drużynę bardzo mocną, która może walczyć nawet o najwyższe lokaty w nadchodzącym sezonie. Oczywiście to boisko wszystko zwryfikuje ale na tego rywala trzeba szczególnie uważać.

My jednak skupiamy się na sobie, bo po bardzo udanym sezonie, ciągle czujemy głód wygrywania po nieudanej przygodzie w barażach z Polonią Bytom. LKS Czaniec przewietrzył szatnie latem i skompletował ją dwoma nowymi graczami oraz kilkoma juniorami. To jednak nie powinno znacząco wpłynąć na jakość zespołu, a nawet powinno go podnieść. To oczywiście też zostanie zweryfikowane na zielonej murawie, ale będąc pełni optymizmu czekamy już na jutrzejsze starcie, które rozpocznie się o godzinie 17.00! Trzymajcie kciuki za udany start sezonu! Do boju LKS!


10.08.2019 r, godzina 17.00, Stadion Aleja Wodzisław Śląski, 1 kolejka IV ligi śląśkiej gr. II

APN Odra Wodzisław Śląski – LKS Czaniec

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.