Okres przygotowawczy rozpoczęty!

Wczoraj o godzinie 17.30 pierwszy zespół LKSu Czaniec rozpoczął przygotowania do nowego sezonu na boiskach IV ligi śląskiej gr.II. W zajęciach wzięło udział 14 zawodników. Zabrakło w nich Boraka i Stawowego, którzy wrócą do treningów w najbliższy piątek, a także Zakrzewskiego, który przechodzi okres rehabilitacji po zabiegu stopy. „Zaki” powinien być w pełni gotowy do gry na początku sierpnia.

Poza wymienionymi graczami na treningu zabrakło Zaremby, z którym LKS Czaniec rozstał się przed dwoma tygodniami, oraz Krystiana Kozieła, Lewandowskiego i Jurczaka, którzy też prawdopodobnie nie będą reprezentować barw naszego klubu w przyszłym sezonie. O wszelkich ruchach transferowych będziemy informować na bieżąco.

W najbliższą sobotę, o godzinie 10.30 na naszym obiekcie, podopieczni Macieja Żaka rozegrają swój pierwszy letni sparing. Rywalem naszego zespołu będzie III-ligowy Gwarek Tarnowskiego Góry.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.