Próba generalna

Przed podopiecznymi Macieja Żaka ostatni sprawdzian przez startem ligi. W dniu jutrzejszym LKS Czaniec zmierzy się z wiceliderem IV ligi małopolskiej gr. zachodniej, Dalinem Myslenice. Spotkanie odbędzie się w pobliskich Łękach o godzinie 11.00. Nasi jutrzejsi goście zgromadzili w rundzie jesiennej obecnego sezonu 32 punkty i tracą tylko trzy oczka do liderującej w tamtejszej lidze Jutrzenki Giebułtów. Z pewnością więc będzie to miarodajna weryfikacja formy naszego zespołu na tydzień przed startem ligowych zmagań. Przypomnijmy, że 9 marca o godzinie 15.00 rozegramy zaległy mecz z rundy jesiennej w Tychach z rezerwami pierwszoligowego GKSu.


02.03.2019 r., godzina 11.00, Łęki, sparing nr 6

LKS Czaniec – Dalin Myślenice

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.