Pamiętny rywal

W dniu dzisiejszym, podopieczni Macieja Żaka rozegrają swój czwarty mecz kontrolny tej zimy. Tym razem na przeciwko lidera IV ligi śląskiej gr. II stanie III-ligowy Pniówek Pawłowice, zajmujący wysokie piąte miejsce w swojej lidze. Pniówek to drużyna, którą w Czańcu wszyscy dobrze pamiętają z czasów batali na III-ligowym froncie. Te wspomnienia mamy niezbyt udane, bo zwsze z ekipą z Pawłowic szło nam jak po grudzie. Tym bardziej jesteśmy ciekawi jak LKS Czaniec zaprezentuje się na tle tak wymagającego rywala. W barwach naszej drużyny zabraknie dziś kilku kluczowych graczy. Do Lewandowskiego i Kaczmarczyka dołączył kontuzjowany w Ustce Zakrzewski. Poza nimi nie zobaczymy dziś w naszych barwach Kozieła i Handego. Początek meczu o godzinie 9.00.


09.02.2019 r., godzina 09.00, Czechowice-Dziedzice, sparing nr 4

LKS Czaniec – GKS Pniówek Pawłowice

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.