Nadmorskie granie

6 luty 2019 roku to ostatni dzień nadmorskiego zgrupowania naszych drużyn seniorów i juniorów. Po wczorajszym sparingowym remisie juniorów z drużyną Gryfa Słupsk, dziś seniorzy zmierzą się z Jantarem Ustka. Nasi dzisiejsi rywale to 11 ekipa IV ligi grupy pomorskiej i jest to zespół dobrze nam znamy. Ostatni raz zmierzyliśmy się przed rokiem, pokonując gospodarzy 3:1.

Dzisiejszy sparing zakończy 5-dniowe zgrupowanie w nadmorskiej Ustce. Jutro, po śniadaniu, nasz zespół ruszy w drogę powrotną do Czańca. Z kolei juz w najbliższą sobotę czeka nas kolejny sparing. W Czechowicach-Dziedzicach zagramy z Pniówkiem Pawłowice Śląskie.


06.02.2019 r., godzina 15.00, Ustka, sparing nr 3

Jantar Ustka (IV liga) – LKS Czaniec

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.