Raport z obozu

Od minionej soboty, 2 lutego, podopieczni Maciaja Żaka oraz Sławomira Tynki przebywają na tygodniowym zgrupowaniu w nadmorskiej Ustce. To właśnie w sobotni poranek, około 5.00 drużyny seniorów i juniorów zameldowały się nad polskim morzem. Po kilku godzinach snu, oba zespoły szybko zabrały się pracy, zalicząjąc dwie jednoski treningowe na nowo wybudowanym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ustce. Niedziela podobnie upłyneła pod znakiem dwóch jednostek treningowych, a drugą z nich zakończyła mała gra wewnętrzna 2×20 minut, w której zespół seniorów pokonał juniorów, ale tylko 1:0. Zwycięską bramkę zdobył Ilyia. Przez kolejne dwa dni piłkarze będą trenować w podobnym rytmie, z kolei w środę seniorzy zmierzą się towarzysko z IV-ligowym Jantarem Ustka.

Niestety nie mamy dobrych informacji zdrowotnych ze zgrupowania. Do kontuzjowanych Lewandowskiego i Kaczmarczyka, którzy ostatecznie nie pojechali do Ustki, dołączył także Zakrzewski, który najprawdopodobniej złamał palec w nodze. W tej chwili jego noga znajduje się w gipsie, a na dalszą diagnozę będziemy musieli poczekać do powrotu z nad morza.

Galerię ze zgrupowania znajdziecie TUTAJ>>

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.