23 kolejka HAIZ IV ligi śląskiej gr.II

Zaledwie dwa, a w przypadku rezerw GKS-u Tychy, zaledwie jeden dzień przerwy mają piłkarze w HAIZ IV lidze śląskiej gr.II. Już jutro, 1 maja, czeka nas 23 seria gier, a w niej kilka ciekawych pojedynków, które dadzą nam odpowiedzi na kilka kolejnych pytań.

Starcie o podium w Radziechowach

Polonia Bytom powinna zrobić kolejny krok w kierunku mistrzostwa ligi. Tym razem lider tabeli podejmie przed własną publicznością Dąb Gaszowice, broniący się przed spadkiem. Każda strata punktów przez Polonię będzie traktowana jako sensacja.

Trudna przeprawa czeka, mający ogromne problemy ostatnio, Decor Bełk. Wicelider zagra na boisku innej ekipy walczącej o utrzymanie, Unii Racibórz. Jeśli ubiegłoroczny mistrz nie wygra w Raciborzu, sny o powtórzeniu sukcesu z poprzedniego sezonu będą raczej niemożliwe do zrealizowania.

Szansę na kolejny awans w tabeli ma Odra Centrum. Tym razem rewelacyjny beniaminek podejmie Drzewiarz Jasienica i powinien to być kandydat do meczu kolejki. Drzewiarz walczy o utrzymanie i potrafi wiosną ogrywać nawet największych. Odra z kolei marzy o zadomowieniu się na podium. Będzie ciekawie.

Podobnie powinno być w Radziechowach, gdzie zagra nasz LKS Czaniec. Będzie to starcie, którego stawką może być pozycja na podium w ostatecznych rozrachunku. Radziechowy wygrywają ostatnio, z kolei nasza ekipa czeka na przełamanie i liczymy, że nadejdzie ono już jutro.

Dół tabeli z trudnymi pojedynkami

LKS Goczałkowice, notujący dobrą rundę wiosenną, zmierzy się z Beskidem Skoczów. Skoczowianie przegrali w sobotę po raz pierwszy w tym i ich sytuacja jest trudna. W Goczałkowicach muszą wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, ale będzie to trudne zadanie, bo Goczałkowice są bardzo niewygodnym rywalem.

Podobnie trudny przebój czeka Kuźnię Ustroń, która zagra z rezerwami GKS-u Tychy. Tyszanie będą pewnie mieć spore wsparcie z pierwszego zespołu, więc tym bardziej wygrana Kuźni będzie ciężka w realizacji. Nadzieja w tym, że ekipa z Ustronia gra wiosną naprawdę solidnie.

Ciekawy mecz powinni zobaczyć fani w Wilczej, gdzie miejscowe Wilki podejmą Spójnię Landek. Wilcza wywiozła z Czańca cenny punkt, broniąc się rozpaczliwie przez większą część meczu, a Landek poległ w starciu z liderem z Bytomia. Goście zbliżają się do strefy spadkowej i muszą za wszelką cenę powalczyć o trzy punkty.

Podobnie jak MKS Lędziny, który urywa ostatnio punkty faworytom, ale ciągle remisuje. Lędziny zagrają z rezerwami Podbeskidzia, które też powinny mieć wsparcie pierwszego zespołu


Kolejka nr 23
2018-05-01/13:00 TYSKI SPORT II S.A. KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-05-01/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ KS DECOR BEŁK -:-
2018-05-01/17:00 MKS LĘDZINY TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2018-05-01/17:00 GKS RADZIECHOWY – WIEPRZ LKS CZANIEC -:-
2018-05-01/17:00 LKS WILKI WILCZA KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-05-01/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM Sp. z o.o. GKS DĄB GASZOWICE -:-
2018-05-01/17:00 LKS GOCZAŁKOWICE KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-05-02/18:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.