Próba generalna

Okres przygotowawczy do rudny wiosennej sezonu 2017/2018 dobiega końca. Jutro podopieczni Macieja Żaka rozegrają ostatni mecz kontrolny, a od poniedziałku rozpoczną mikrocykl przed pierwszym starciem mistrzowskim. Ostatnim sparingowym rywalem naszej drużyny będzie dobrze nam znana ekipa Polonii Łaziska Górne. Jeszcze w poprzednim sezonie mierzyliśmy się z Polonią w lidze, przegrywając na wyjeździe 3:0 i remisując bezbramkowo przed własną publicznością. Jednak poprzez reorganizację ligi ekipa z Łazisk Górnych występuje w tym sezonie w pierwszej grupie Haiz IV ligi śląskiej i radzi sobie w niej całkiem dobrze, zajmując piąte miejsce ze stratą dziewięciu punktów do lidera. W jutrzejszym sparingu trener Żak powinien mieć do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych, poza ciężko kontuzjowanymi Pawłem Koziołem i Szymonem Waligórą. Początek spotkania o 9.30.


10.03.2018 r., godzina 9.30, Czechowice-Dziedzice

LKS Czaniec – Polonia Łaziska Górne

Udostępnij

Pozostałe posty

blog-grid

Utrzymać właściwy tor

blog-grid

Z Rekordem we wtorek