III-ligowiec z Zabrza tuż przed obozem

Styczeń już powoli dobiega końca. Co roku jest to najważniejszy i najtrudniejszy miesiąc dla piłkarzy w Polsce, ponieważ to wtedy buduje się dyspozycję fizyczną na cały rok. Podopieczni Macieja Żaka są w trakcie kolejnego mikrocyklu i w dniu dzisiejszym nastąpi kolejna weryfikacja ich obecnej formy. W sparingowym starciu w Czechowicach, rywalem LKS-u Czaniec będzie siódmy zespół III-ligi gr. 3, Górnik II Zabrze. Nasi dzisiejsi rywale mają za sobą niezłą rundę jesienną i zajmują miejsce w czołówce stawki. Fizycznie dzisiaj fajerwerków raczej spodziewać się nie możemy, ale z pewnością będzie to bardzo dobre przetracie pod kątem taktycznym z mocnym rywalem. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców naszego klubu na to spotkanie! A już w piątkowy wieczór nasz zespół, wraz z juniorami uda się na tygodniowe zgrupowanie do nadmorskiej Ustki.


30.01.2019 r., godzina 19.00, Czechowice-Dziedzice, sparing nr 2

LKS Czaniec – Górnik II Zabrze (III liga)