GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Czaniec: Zapowiedź

LKS Czaniec to jedna z dwóch niepokonanych w tym sezonie drużyn, obok LKSu Goczałkowice-Zdrój. Podopieczni Macieja Żaka nie dają się jak na razie pokonać i obyśmy taki stan rzeczy mogli wyróżniać jak najdłużej. W najbliższy weekend nasz zespół spróbuje podtrzymać tę serię w starciu z niewygodnym rywalem, GKSem Radziechowy-Wieprz, na trudnym i specyfinczym boisku w Wieprzu.

Nasz sobotni rywal plasuje się obecnie na 12 miejscu w stawce, ale jest to pozycja złudna. GKS skompletował, jak do tej pory, siedem punktów, zdobywając trzynaście bramek i tracąc dwanaście. Radziechowy są niewygodnym rywalem zwłaszcza grając u siebie. W ostatnim domowym meczu GKS rozgromił MRKS Czechowice-Dziedzice 5:2. W ostatniej kolejce nasz rywal przegrał co prawda w Goczałkowicach 2:1, ale pozostawił bardzo dobre wrażenie, będąc momentami zespołem lepszym. W tym samym czasie podopieczni Macieja Żaka zainkasowali 12 punktów i są czwartą ekipą w stawce, mając osiem bramek zdobytych i cztery stracone. Przed tygodnie LKS Czaniec zremisował z Polonią Łaziska Górne 1:1.

Ostatni ligowy mecz pomiędzy oboma zespołami zamykał w czerwcu poprzedni sezon. Dla nas był to szczególny mecz, w którym przypieczętowaliśmy mistrzostwo, remisując 1:1. Jednak już wtedy poznaliśmy boisko, na którym zmierzymy się także tym razem i trzeba przyznać, że zwłaszcza ze względu na to boisko mecz w Wieprzu będzie dla nas sporym wyzwaniem. Wierzymy jednak, że nasi piłkarze staną na wysokości zadania i dadzą nam wiele powodów do radości. Zaczynamy o godzinie 16.00! Bądźcie z nami, do boju LKS!


21.09.2019 r., godzina 16.00, Wieprz, 7 kolejka IV ligi śląskiej gr. II sezon 19/20

GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Czaniec