Wilamowiczanka Wilamowice vs LKS Czaniec II

Wilamowiczanka Wilamowice vs LKS Czaniec IIPodsumowanieNadzieje związane z wyjazdowym starciem naszych rezerw do Wilamowic były jednoznaczne, a mianowicie pojechaliśmy na

Wilamowiczanka Wilamowice

Remis

LKS Czaniec II

Remis

30 października 2021 | 15:00

Nadzieje związane z wyjazdowym starciem naszych rezerw do Wilamowic były jednoznaczne, a mianowicie pojechaliśmy na spotkanie z ostatnią drużyną stawki z nastawieniem na zwycięstwo. To jednak nie miało miejsca, a nasza młodzież rozegrała po prostu słabe spotkanie. Fatalna murawa nie jest żadnym wytłumaczeniem bo piłkarsko nie byliśmy tego dnia sobą. Co prawda z gry mieliśmy więcej, ale sytuacji z jednej i drugiej strony było jak na lekarstwo toteż dla kibica był to mecz trudny do oglądania.

Takie dni też się zdarzają i trzeba do tego punktu podejść z szacunkiem, zwłaszcza że rywale mieli piłkę meczową w ostatniej minucie meczu. Przed naszą młodzieżą jeszcze dwa spotkania i wierzymy, że uda się w nich zdobyć kilka cennych oczek!

30.10.2021 r., godzina 15.00, Wilamowice, 12 kolejka A klasy „EFCE”

Wilamowiczanka Wilamowice – LKS Czaniec II 0:0

Skład LKS Czaniec II: Felsch – Orlicki (65′ Ćwiertnia), Waligóra, Pachler, Trojak, Nowak, Mrowiec, Wolf (85′ Stokłosa), Zacny K., Zacny A., Kołek.

30 października 2021 15:00 A klasa 21/22 Seniorzy II 21/22

Wilamowiczanka Wilamowice0