Soła Kobiernice vs LKS Czaniec II

Soła Kobiernice vs LKS Czaniec IIPodsumowanieDrugi ligowy mecz bielskiej A klasy w wykonaniu naszej młodzieży wypadł podobnie jak pierwszy. Derbowy

Soła Kobiernice

Remis

LKS Czaniec II

Remis

21 sierpnia 2021 | 16:00

Drugi ligowy mecz bielskiej A klasy w wykonaniu naszej młodzieży wypadł podobnie jak pierwszy. Derbowy wyjazd do faworyzowanej ekipy Soły Kobiernice zakończył się remisem 1:1, uratowanym przez nasz zespół w doliczonym czasie meczu. Samo spotkanie, jak przystało na derby, było dość zacięte i obfitowało w twardą grę, w które nasi młodzi gracze nie ustępowali bardziej doświadczonym rywalom. Nie złamał naszej drużyny także stracony gol, po tym jak były zawodnik naszego klubu, Przemek Borak sfinalizował dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do końca podopieczni Sławomira Tynki dążyli do odrobienia strat i ta sztuka udała się w doliczonym czasie drugiej połowy, kiedy to po faulu na Zacnym arbiter wskazał na wapno. Jedenastkę na gola zamienił Pachler. Za tydzień nasze rezerwy podejmować będą spadkowicza z klasy okręgowej, Pionier Pisarzowice i będzie to z pewnością kolejny, wartościowy sprawdzian dla naszej młodzieży.

21.08.2021 r., godzina 16.00, Kobiernice, 2 kolejka A klasy Bielsko-Biała

Soła Kobiernice – LKS Czaniec II 1:1 (0:0)

Bramki: 62′ Borak – 90′ Pachler (k)

Skład LKS Czaniec II: J. Felsch – K. Zacny, A. Zacny, Stwora, Wolf – Waligóra, Kołek, Mrowiec – Stokłosa, Wiśniowski (46′ Ćwiertnia), Pachler.

21 sierpnia 2021 16:00 A klasa 21/22 Seniorzy II 21/22

Soła Kobiernice1