LKS Zamek Grodziec Śląski vs LKS Czaniec II

LKS Zamek Grodziec vs LKS Czaniec IIPodsumowanieBardzo ważnego przełamania zaznała również nasza młodzież z drugiego zespołu. W starciu beniaminków A

0

LKS Zamek Grodziec

Przegrana

1

LKS Czaniec II

Wygrana

16 października 2021 | 15:00
vs

Podsumowanie

Bardzo ważnego przełamania zaznała również nasza młodzież z drugiego zespołu. W starciu beniaminków A klasy nieznacznym faworytem była nasza drużyna i to zdołaliśmy potwierdzić. Bramkę do szatni zdobył Paweł Flis i była to tylko wisienka na torcie poziomu gry jaki w tym meczu zaprezentował nasz zespół. Przyjemnie oglądało się w jaki sposób nasza drużyna gra w piłkę i to był główny plus konfrontacji z Grodźcem. Jesteśmy przekonani, że jeśli nasze rezerwy będą w kolejnych meczach grać w ten właśnie sposób to uda się zdobyć sporą ilość punktów na koniec sezonu. Przed nami niedzielne starcie z jednym z faworytów ligi, Rotuzem Bronów i warto podkreślić również przed własną publicznością że poziom naszej gry idzie z każdym tygodniem w górę. Brawo dla naszej drużyny za cenne zwycięstwo i dobrą grę! Walczymy dalej!


16.10.2021 r., godzina 15.00, Grodziec Śląski, 10 kolejka A klasy „EFCE”

LKS Zamek Grodziec Śląski – LKS Czaniec II 0:1 (0:1)

Bramka: 45′ Flis

Skład LKS Czaniec II: Kierlin – K. Zacny, Waligóra, A. Zacny, Mrowiec – Kołek, Trojak, Pachler – Flis (46′ Nowak), J. Felsch, Gawor (46′ Stokłosa) oraz Ćwiertnia, Chowaniec.

Widzów: 50

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
16 października 2021 15:00 A klasa 21/22 Seniorzy II 21/22

Wyniki

KlubGole
LKS Zamek Grodziec0
LKS Czaniec II1