LKS Orzeł Kozy vs LKS Czaniec

LKS Orzeł Kozy vs LKS CzaniecPodsumowaniePlanowe zwycięstwo odnieśli podopieczni Szymona Waligóry w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała.

0

LKS Orzeł Kozy

Przegrana

6

LKS Czaniec

Wygrana

31 lipca 2021 | 17:00
vs

Podsumowanie

Planowe zwycięstwo odnieśli podopieczni Szymona Waligóry w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała. W pobliskich Kozach pokonaliśmy miejscowego Orła 6:0 i zameldowaliśmy się w drugiej rundzie.

Pierwsze trafienie w tym meczu zanotowaliśmy w 12 minucie, ale ta bramka powinna paść już wcześniej. Świetne okazje bramkowe mieli Hałat i Handy. Nie pomylił się na szczęście Ilya i precyzyjnym strzałem, który odbił się jeszcze od poprzeczki, otworzył wynik meczu. Kolejne minuty przynosiły kolejne okazje bramkowe, ale mimo końcowego wyniku, nasza skuteczność tego dnia stała na mocno przeciętnym poziomie. W 32 minucie Handy wykorzystał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza z Kóz, a chwilę później Flis oddał strzał zza pola karnego i przy dużym udziale goalkeepera gospdoarzy, zdobył trzecią bramkę dla naszego zespołu.

Druga połowa spotkania wyglądała już nieco bardziej „sparingowo”. Czaniec co prawda stwarzał sobie okazje raz po raz, ale dało się wyczuć, że w nasze szeregi wkradł sie duży luz i trochę za dużo nonszalancji. W 67 minucie bardzo ładną akcję indywidualną przeprowadził Gawor i podwyższył prowadzenie. W samej końcówce Handy zaliczył swoje drugie trafienie w tym meczu, uderzając precyzyjnie pod poprzeczkę, a wynik meczu ustalił Wisniowksi, któremu piłke do pustej bramki wyłożył Handy.

Co do samej gry na tle zdecydowanie niżej notowanego rywala raczej oceniać naszego zespołu nie będziemy. Wykonaliśmy zadanie, wygraliśmy pewnie i wysoko, a także praktycznie nie dopuściliśmy rywala do naszej bramki i to najważniejsze aspekty tego spotkania. W środę powinniśmy poznać rywala w drugiej rundzie Pucharu Polski i z tym zespołem zmierzymy się w przyszłym tygodniu, w próbie generalnej przed startem nowego sezonu w IV lidze śląskiej gr. II.


31.07.2021 r., godzina 17.00, Kozy, I runad Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała

LKS Orzeł Kozy – LKS Czaniec 0:6 (0:3)

Bramki: 12′ Ilya, 32′, 85′ Handy, 40′ Flis, 67′ Gawor, 87′ Wiśniowski

Skład LKS Czaniec: Kierlin- Gawor, Stwora (46′ Trojak), Powała, Stańczak- Felsch, Machalica, Ilya- Handy, Hałat (46′ Wiśniowski), Flis.

Widzów: 70

Szczegóły

Data Czas
31 lipca 2021 17:00

Wyniki

KlubGole
LKS Orzeł Kozy0
LKS Czaniec6