LKS Orzeł Kozy vs LKS Czaniec II

LKS Orzeł Kozy vs LKS Czaniec IIPodsumowanieSpotkanie w Kozach miało być dla naszej drugiej drużyny próbą pójścia za ciosem i

LKS Orzeł Kozy

LKS Czaniec II

5 września 2021 | 11:00

Spotkanie w Kozach miało być dla naszej drugiej drużyny próbą pójścia za ciosem i podtrzymania serii po zwycięstwie z Pionierem Pisarzowice. Nic bardziej mylnego. O ile jeszcze pierwsze 45 minut wyglądało dość przyzwoicie i potrafiliśmy sobie stworzyć kilka okazji, to w drugiej części meczu rywale zdominowali nas całkowicie. Z sytuacji wartych odnotowania w pierwszej połowie, warto zaznaczyć okazje Pachlera i Stwory, którzy nie potrafili skierować piłki do bramki rywala z bliskiej odległości. W drugiej połowie gospodarze byli bardziej aktywni i dążyli do otwarcia wyniku meczu. Na linii bramkowej dobrze spisywał się Felsch, ale w 62 minucie nie miał szans po mierzonym strzale w długi róg bramki. Chwilę później do wyrównania mógł doprowadzić Wisniowski, ale jego strzał z rzutu wolnego minimalnie minął bramkę Orła. W 78 minucie stało się jasnym, że tego dnia poniesiemy pierwszą porażkę w nowych rozgrywkach, gdy gracz Orła ograł w sytuacji sam na sam Felscha i wpakował piłkę do bramki. Formalności gospodarze dopełnili w doliczonym czasie gry, ustalając strzałem w okienko wynik na 3:0.

Sam rezultat nie oddaje do końca przebiegu meczu i jest zdecydowanie za wyoski, ale z perspektywy całego spotkania Kozy bez dwóch zdań bardziej zasłużyły na zwycięstwo. My musimy wyciągnąć wnioski i jak najszybciej wrócić do swojej gry, a okazją do tego będzie mecz z wiceliderem rozgrywek, Przełomem Kaniów już w najbliższą niedzielę!

05.09.2021 r., godzina 11.00, Kozy, 4 kolejka A klasy Bielsko-Biała

Orzeł Kozy – LKS Czaniec II 3:0 (0:0)

Bramki: 62′ Pielesz, 78′ Kunicki, 90′ Polakowski

Skład LKS Czaniec II: J. Felsch – K. Zacny, A. Zacny, Stwora, Mrowiec – Trojak, Waligóra, Kołek – Wolf, Wiśniowski, Pachler oraz Orlicki, Ćwiertnia, Stokłosa, Chowaniec.

5 września 2021 11:00 A klasa 21/22 Seniorzy II 21/22

LKS Orzeł Kozy3