LKS Czaniec vs Gwarek Tarnowskie Góry

LKS Czaniec vs Gwarek Tarnowskie GóryPodsumowanieOd pojedynku z trundym rywalem rozpoczęli zimowe granie podopieczni Macieja Żaka. Szósta siła III ligi

3

LKS Czaniec

Przegrana

5

Gwarek Tarnowskie Góry

Wygrana

25 stycznia 2020 | 11:00
vs

Podsumowanie

Od pojedynku z trundym rywalem rozpoczęli zimowe granie podopieczni Macieja Żaka. Szósta siła III ligi gr. 3, Gwarek Tarnowskie Góry, sprawdziła formę LKSu Czaniec na początku tego roku. Początek meczu i pierwsza połowa należała do naszej ekipy. Popisy strzeleckie rozpoczął Felsh, uderzają celnie z dystansu. Później zamieszanie w polu karnym rywala wykorzystał Ilya i nasi zawodnicy mogli się cieszyć z dwubramkowego prowadzenia. Przed przerwą „goście” wykorzystali jednak nieporozumienie w naszym bloku defensywnym i złapali kontakt. W drugiej odsłonie w obu drużynach doszło do kilku zmian. W naszym zespole na placu gry pojawiło się kolejnych czterech naszych wychowanków (w pierwszej połowie grali Zaręba i Wiśniowski)  w tym debiutanci Trojak i Zacny. Gwarek przejął w tej części meczu inicjatywę, ale nasz zespół i tak prezentował się przyzwoicie. Proste błędy w defensywie oraz brak koncentracji przy stałych fragmentach spowodowały, że straciliśmy w tej częsciu meczu cztery bramki, ale zdołaliśmy zdobyć jedną. W końcówce meczu swoją bramkę zdobył Maciej Papież, finalizując podanie z głębi pola.

Przegrywamy pierwszy mecz tej zimy, ale z pewnością możemy z niego wyciągnąć dużo pozytywnych rzeczy. Jedną z nich jest fakt, że zagrało w naszych barwach aż sześciu naszych wychowanków, a jeden z nich zdobył nawet bramkę. Kolejny sprawdzian formy podopiecznych Macieja Żaka już w najbliższą środę, kiedy to zmierzymy się z Góralem Żywiec. Natomiast w najbliższy piątek LKS Czaniec wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie w Ustce.


25.01.2020 r., godzina 11.00, Czechowice-Dziedzice, sparing 1

LKS Czaniec – TS Gwarek Tarnowskie Góry 3:5 (2:1)

Bramki LKS Czaniec: Felsh (1:0), Ilya (2:0), Papież (3:4)

Skład LKS Czaniec: Zaręba – Kaczmarczyk, Żak, Stawowy, Borak, Świerczyński, Felsch, Karcz, Nazdryn-Platnitski, Kozioł, Wiśniowski oraz Majda, Janiczak, Papież, Zacny, Stwora, Zakrzewski, Trojak.

Szczegóły

Data Czas
25 stycznia 2020 11:00

Wyniki

KlubGole
LKS Czaniec3
Gwarek Tarnowskie Góry5