LKS Czaniec vs Drzewiarz Jasienica

LKS Czaniec vs Drzewiarz JasienicaPodsumowanieKażda seria ma kiedyś swój kres. Tak było niestety w naszym przypadku w sobotnie przedpołudnie, gdzie

Drzewiarz Jasienica

23 kwietnia 2022 | 11:00

Każda seria ma kiedyś swój kres. Tak było niestety w naszym przypadku w sobotnie przedpołudnie, gdzie podczas starcia na własnym stadionie z Drzewiarzem Jasienica przegraliśmy po raz pierwszy przed własną publicznością, a także po raz pierwszy w 2022 roku.

Goście od samego początku lepiej weszli w mecz, stwarzając sobie szybko dwie okazje. W obu przypadkach na posterunku był jednak Kierlin. W 12 minucie trzecia próba gości okazała się skuteczna. Po składnej akcji zza pola karnego przymierzył Gajda i nie dał szans naszemu bramkarzowi. Do końca pierwszej częściu meczu nie odnotowaliśmy już żadnej konkretniejszej akcji jak z jednej tak i z drugiej strony.

Po zmianie stron nasza drużyna chciała zaskoczyć rywala niemal od razu, ale Wiśniowski mylił się nieznacznie strzelając głową. Kilka chwil później, wprowadzony w pzerwie wychowanek naszego klubu, przymierzył kapitalnie nożycami, ale strzał minimalnie minął bramkę. Jasienica z drugiej częściu meczu broniła się całą drużyną na swojej połowie i nastawiła się na kontrataki. Dwa z nich były bardzo groźne, ale dwukrotnie strzały Ślosarczyka bronił Kierlin. Z naszej strony bardzo dobre okazje mieli jeszcze Hałat, ale jego uderzenie z pola karnego było za lekkie, a także Felsch, które strzał świetnie wybronił bramkarz Drzewiarza. Do końca meczu piłka nie chciała już wpaść do bramki i wynik z pierwszej połowy utrzymał się już do końca.

To nie był po prostu nasz dzień. Zła forma dnia, sporo pecha pod bramką rywala oraz szybka otwierająca bramka, ułatwiająca taktyczne ustawienie przeciwnikowi złożyło się na taki, a nie inny wynik konfrontacji z Drzewiarzem. Nie spuszamy jednak głów, spoglądając już w kierunku następnego meczu. Już w przyszłą sobotą zagramy w Rybniku z miejscowym ROWem i mamy nadzieję, że tym meczem powrócimy na zwycięską ścieżkę.

23.04.2022 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 22 kolejka IV ligi śląskiej gr. II

LKS Czaniec – Drzewiarz Jasienica 0:1 (0:1)

Bramka: 12′ Gajda

Skład LKS Czaniec: Kierlin- Stańczak (82′ Stwora), Pielichowski, Borak, Handy, Mrowiec (46′ Wiśniowski), Felsch, Ilya, Hałat, O. Apanchuk, A. Apanchuk.

23 kwietnia 2022 11:00 IV liga 21/22 Seniorzy 21/22

Drzewiarz Jasienica1