LKS Czaniec II vs Sokół Hecznarowice

LKS Czaniec II vs Sokół HecznarowicePodsumowanieNasz drugi zespół, po porażce z liderem z Międzyrzecza, zmierzył się z wiceliderem Sokołem Hecznarowice.

LKS Czaniec II

Sokół Hecznarowice

26 września 2021 | 11:00

Nasz drugi zespół, po porażce z liderem z Międzyrzecza, zmierzył się z wiceliderem Sokołem Hecznarowice. Od samego początku nasza drużyna wygladała pewnie i próbowała znaleźć sposób na obronę rywala. Plany podopiecznym Sławomira Tynki pokrzyżowała 20 minuta meczu, kiedy to Stwora sfaulował zawodnika gości i otrzymał czerwoną kartkę. Decyzja sędziego pozostawiała wiele wątpliwości, bowiem pozycja napastnika Hecznarowic nie była czysta. Niemniej do końca meczu musięliśmy sobie radzić w „10”. Mimo to graliśmy z Sokołem jak równy z równym i porafiliśmy sobie stworzyć sytuacje. Najbliżej było w drugiej cześci meczu gdy Trojak minimalnie mylił się z rzutu wolnego, a po jednym z rzutów rożnych bramkarz gości w ostatnim momencie wyciągnął piłkę z linii bramkowej. Od mniej więcej 60 minuty Hecznarowice atakowały coraz mocniej. W jednej z okazji piłka trafiła w słupek. Mecz najpewniej zakończyłby się bezbramkowym remisem gdyby nie 82 minuta. Mrowiec sfaulował w polu karnym jednego z rywali, a rzut karny został pewnie zamieniony na gola.

Szkoda tego spotkania, bo mamy wrażene że grając 11 na 11 powalczylibyśmy o zwycięstwo. Niestety przez własne błędy przegrywamy z drużyną która przez większość meczu była równorzędnym rywalem, grając z przewagą jednego gracza. Pracujemy dalej bo przed nami jeszcze wiele meczów do rozegrania! Głowy do góry młodzieży!

26.09.2021 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 7 kolejka A klasy „EFCE”

LKS Czaniec II – LKS Sokół Hecznarowice 0:1 (0:0)

Bramka: 82′ (k)

Kartki: 20′ Stwora (czerwona kartka)

Skład LKS Czaniec II: Kierlin- Zacny K., Waligóra, Stwora, Zacny A.- Trojak, Orlicki, Ćwiertnia, Mrowiec, Pachler, Kółek oraz Stokłosa i Chowaniec.

26 września 2021 11:00 A klasa 21/22 Seniorzy II 21/22

LKS Czaniec II0