LKS Czaniec II vs Pionier Pisarzowice

LKS Czaniec II vs Pionier PisarzowicePodsumowanieTrzecia kolejka bielskiej A klasy w sezonie 2021/2022 i drugi mecz u siebie w nowych

LKS Czaniec II

Pionier Pisarzowice

29 sierpnia 2021 | 11:00

Trzecia kolejka bielskiej A klasy w sezonie 2021/2022 i drugi mecz u siebie w nowych rozgrywkach dały upragnione, pierwsze zwycięstwo naszej młodzieży z drugiego zespołu. Tym tazem rywalem naszej drużyny był spadkowich z bielsko-tyskiej „okręgówki”, Pionier Pisarzowice. Jednak nasz zespół nie przestraszył się rywala, wręcz przeciwnie postawił w tym meczu swoje warunki i przez cały mecz kontrolował wydarzenia na boisku. W pierwszej połowie bramkę zdobył Handy, a w drugiej części wynik ustalił Wiśniowski. W samej końcówce meczu Felsch obronił jeszcze rzut karny i poza zwycięstwem udało się także zachować czyste konto po raz pierwszy w tym sezonie. Cieszy nas wynik, ale jeszcze bardziej cieszy nas gra, bo było to nasze najlepsze spotkanie jak do tej pory w nowym sezonie. Przed nami wyjazdowa eskadapa do Kóz i wierzymy, że uda się podtrzymać rozpoczętą serię! Brawo drużyno!

29.08.2021 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 3 kolejka A klasy Bielsko-Biała

LKS Czaniec II – LKS Pionier Pisarzowice 2:0 (1:0)

Bramki: 30′ Handy, 70′ Wiśniowski

Skład LKS Czaniec II: J. Felsch – Wolf, A. Zacny, Stwora, Mrowiec – Waligóra, Orlicki, Trojak – Pachler, Wiśniowski, Handy oraz Stokłosa, Ćwiertnia, K. Zacny, Kołek, Chowaniec.

29 sierpnia 2021 11:00 A klasa 21/22 Seniorzy II 21/22

LKS Czaniec II2