LKS Czaniec II vs LKS Zapora Wapienica

LKS Czaniec II vs LKS Zapora WapienicaPodsumowaniePo awansie do A klasy, swój pierwszy mecz na nowym poziomie rozgrywkowym rozegrali w

LKS Czaniec II

Remis

LKS Zapora Wapienica

Remis

15 sierpnia 2021 | 11:00

Po awansie do A klasy, swój pierwszy mecz na nowym poziomie rozgrywkowym rozegrali w minioną niedzielę podopieczni Sławomira Tynki. Rywal na sam początek był dość wymagający, bowiem zmierzyliśmy się z Zaporą Wapienica. Pierwsza część meczu była w naszym wykonaniu dość strachliwa, co przełożyło się na wydarzenia boiskowe. Najpierw Kołek nie wykorzystał doskonałej okazji do objącia prowadzenia, marnująć rzut karny, a kilka chwil później to goście objęli prowadzenie. Na drugą połowę meczu nasz zespół wyszedł już zupełnie inaczej nastawiony i grający dużo lepiej w piłkę. Szybkie wyrównanie dał Wiśniowski i mecz zakończył się remisem 1:1. Jednak pozostaje w nas niedosyt bowiem okazji do zdobycia gola mieliśmy co najmniej kilka. Jednak była to pierwsza przeprawa naszej młodzieży na nowym, wyższym poziomie, tak więc szanujemy ten punkt i patrzymy już w kierunku derbowego pojedynku, który czeka nas w najbliższą sobotę w Kobiernicach.

15.08.2021 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 1 kolejka A klasy Bielsko-Biała

LKS Czaniec II – Zapora Wapienica 1:1 (0:1)

Bramka: Wiśniowski

Skład LKS Czaniec II: Przybyła – K. Zacny, Waligóra, Stwora, Gawor – Kołek, Orlicki, Mrowiec – Ćwiertnia (60′ Stokłosa), Wiśniowski, Wolf.

15 sierpnia 2021 11:00 A klasa 21/22 Seniorzy II 21/22

LKS Czaniec II1