LKS Czaniec II vs LKS Zamek Grodziec Śląski

LKS Czaniec II vs LKS Zamek GrodziecPodsumowaniePo niedzielnym „spotkaniu” z przedostatnią ekipą A-klasowej stawki, LKSem Zamek Grodziec, trudno stworzyć jakąkolwiek

3

LKS Czaniec II

Wygrana

0

LKS Zamek Grodziec

Przegrana

22 maja 2022 | 11:00
vs

Podsumowanie

Po niedzielnym „spotkaniu” z przedostatnią ekipą A-klasowej stawki, LKSem Zamek Grodziec, trudno stworzyć jakąkolwiek sensową relację. Zespół gości przyjechał na spotkanie spóźniony o około 10 minut, ponadto wychodząc na boisko zaledwie w siedmiu graczy. To spowdowało, że mecz od początku toczył się niemal cały czas pod bramką gości. W piątej minucie Waligóra dograł do Kołka, a ten otworzył wynik meczu. W 11 minucie Pachler trafił na 2:0, a dwie minucty później Kołek zdobył swoją drugą bramkę. W tym czasie zdołaliśmy też zmarnować trzy stuprocentowe sytuację. Widząc to co dzieje się na boisku, jeden z graczy z Grodźca padł na murawę tuż po naszej trzeciej bramce i zgłosił arbitrowi, że nie jest w stanie kontynować gry. Wobec tego sędzia zmuszony został do zakończenia spotkania, gdyż regulaminowo minimalna ilość zawodników jaka może przebywać na boisku aby ten mógł być rozgrywany to siedem.

Szkoda, że nie było nam dane rozegrać tego spotkania w normalnych warunkach, bo dla naszej młodzieży każdy mecz to niezbędne doświadczenie do dalszego rozwoju. Dopisujemy zatem do swojego dorobku trzy punkty i notujemy dzięki temu spory awans w tabeli, na szóstą lokatę!


22.05.2022 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 23 kolejka A klasy EFCE

LKS Czaniec II- LKS Zamek Grodziec 3:0

Bramki: 5′, 13′ Kołek, 11′ Pachler

Skład LKS Czaniec II: Felsch, A. Zacny, K. Zacny, Stwora, Waligóra, Śleziak, Mrowiec, Orlicki, Kołek, Ćwiertnia, Pachler.

Widzów: 30

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
22 maja 2022 11:00 A klasa 21/22 Seniorzy II 21/22

Wyniki

KlubGole
LKS Czaniec II3
LKS Zamek Grodziec0