LKS Czaniec II vs LKS Słowian Łodygowice

LKS Czaniec II vs LKS Słowian ŁodygowicePodsumowanieW 15 kolejce Bielskiej B klasy „EFCE” nasze młodzieżowe rezerwy podejmowały outsidera ligi, LKS

LKS Czaniec II

LKS Słowian Łodygowice

23 maja 2021 | 11:00

W 15 kolejce Bielskiej B klasy „EFCE” nasze młodzieżowe rezerwy podejmowały outsidera ligi, LKS Słowian Łosygowice. Po ostatnich średnio udanych spotkaniach, w tym meczu nasza drużyna chciała za wszelką cenę pokazać swoją siłę i to udało się w pełni. Podopieczni Sławomira Tynki zgotowali rywalowi festiwal strzelecki, wygrywając aż 11:0. Cztery trafienia zanotował Pchler, trzy razy bramkarza gości pokonał Wolf, dwukrotnie piłkę do siatki posłał Mrowiec, a po jednym trafieniu zanotowali Trojak i Szymon Waligóra.

Dzięki tej wygranej nasze rezerwy umocniły się na pierwszym miejscu w tabeli i powiększyły swoją przewagę nad resztą stawki. Warto także podkreślić, że dzięki tak wysokiej wygranej nasza drużyna staje się już nie tylko najlepszą defensywą tej ligi, ale także i ofensywą. Przed nami derbowy pojedynek z Zaporą Porąbka, który może przypieczętować awans naszej młodzieży do klasy A. Trzymamy kciuki!

23.05.2021 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9, 15 kolejka B klasy „EFCE”

LKS Czaniec II – LKS Słowian Łodygowice 11:0 (6:0)

Bramki: 4xPachler, 3xWolf, 2xMrowiec, Trojak, Waligóra.

Skład LKS Czaniec II: Felsch- Zacny A., Zacny K. (75′ Sadzikowski), Stwora D. (60′ Stwora K.), Chowaniec- Waligóra, Ćwiertnia (60′ Kołek), Trojak- Pachler, Mrowiec, Wolf.

23 maja 2021 11:00 B Klasa 20/21 B Klasa 20/21

LKS Czaniec II11