LKS Czaniec II vs KS Bystra

LKS Czaniec II vs KS BystraPodsumowanieRezerwy naszego LKSu szukały przełomowego zwycięstwa w ostatnim domowym meczu tej rundy. Niestety mimo, że

LKS Czaniec II

Remis

KS Bystra

Remis

7 listopada 2021 | 11:00

Rezerwy naszego LKSu szukały przełomowego zwycięstwa w ostatnim domowym meczu tej rundy. Niestety mimo, że zabrakło niewiele to nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca mimo prowadzenia z czwarą siłą ligi, KS Bystra. W pierwszej części meczu oglądaliśmy wyrównane spotkanie, w którym to nasza drużyna potrafiła stworzyć sobie dwie bardzo dobre okazje bramkowe. Druga część meczu rozpoczęła się dla nas w sposób wymarzony, bowiem Pachler otworzył wynik meczu, wykorzystując rzut karny. Rywal niestety odpowiedział na dziesięć minut przed końcem, wykorzystując nasz moment nieuwagi.

Brawo za walkę do końca dla naszej młodzieży. Podopiecznych Sławomira Tynki czeka jeszcze zaległe spotkanie w najbliższy czwartek w Międzybordziu-Bialskim i wierzymy, że uda się ten rok zakończyć cennymi trzema punktami!

07.11.2021 r., godzina 11.00, Czaniec ul. Zagłębocze 9 , 13 kolejka A klasy „EFCE”

LKS Czaniec II – KS Bystra 1:1 (0:0)

Bramki: 55′ Pachler (k) – 80′ ?

Skład LKS Czaniec II: Kierlin – Chowaniec, Stwora, Mrowiec, Zacny Krzysztof – Pachler, Waligóra, Trojak, Wolf, Orlicki- Kołek oraz Stokłosa i Ćwiertnia.

7 listopada 2021 11:00 A klasa 21/22 Seniorzy II 21/22

LKS Czaniec II1