KS Międzyrzecze vs LKS Czaniec II

KS Międzyrzecze vs LKS Czaniec IIPodsumowanieStarcie z liderem i głównym kandydatem do awansu do klasy okręgowej od samego początku wydawało

KS Międzyrzecze

LKS Czaniec II

19 września 2021 | 16:00

Starcie z liderem i głównym kandydatem do awansu do klasy okręgowej od samego początku wydawało się być bardzo trudnym testem dla podopiecznych Sławomira Tynki. I tak faktycznie było ale przez pierwsze 35 minuty. Wtedy to Międzyrzecze trafiło do naszej siatki dwa razy i wydawało się, że gładko pokona nasz zespół. Jeszcze w pierwszej połowie Szymon Waligóra miał znakomitą okazję na zdobycie bramki kontaktowej, ale jego strzał z bliskiej odległośi zablokował Góra. W drugiej połowie piłkarsko nasza drużyna wyglądała bardzo dobrze i potrafiła zdominować bardziej doświadczonego rywala. Okres przewagi dał gola Wiśniowskiego i na boisku zrobiło się nerwowo bo nasz zespół dążył do remisu. Do niego nie udało się niestety doporwadzić, a gospodarze w samej końcówce skontrowali nasza drużynę i zamknęli wynik meczu na 3:1.

Walczyliśmy do końca ale to nie wystarczyło na lidera A-klasowej stawki. Mimo to naszym młodym graczom należą się brawa za to spotkanie bo jakości piłkarskiej pokazaliśmy naprawdę sporo i jeśli dalej bedziemy tak pracować, to kierunek w którym zmierzamy przyniesie nam wiele dobrego!

19.09.2021 r., godzina 16.00, Międzyrzecze, 6 kolejka A klasy Bielsko-Biała

KS Międzyrzecze – LKS Czaniec II 3:1 (2:0)

Bramki: 23′ Małyjurek, 34′ Michałek, 90′ Rucki – 70′ Wiśniowski.

Skład LKS Czaniec II: Kierlin – K. Zacny, A. Zacny, Stwora, Mrowiec – Orlicki, Waligóra, Trojak – Kołek, Wiśniowski, Flis oraz Stokłosa, Ćwiertnia, Wolf, Chowaniec.

19 września 2021 16:00 A klasa 21/22 Seniorzy II 21/22

KS Międzyrzecze3