BTS Rekord II Bielsko-Biała vs LKS Czaniec

BTS Rekord II Bielsko-Biała vs LKS CzaniecPodsumowaniePrzed meczem pisaliśmy o tym, że rozgrywki pucharowe rządzą się własmymi prawami i często

2

BTS Rekord II Bielsko-Biała

Wygrana

0

LKS Czaniec

Przegrana

16 września 2020 | 17:00
vs

Podsumowanie

Przed meczem pisaliśmy o tym, że rozgrywki pucharowe rządzą się własmymi prawami i często zdarza się tak, że zespół teoretycznie niżej notowany okazuje się lepszy od faworyta. Tego doświadczyliśmy na własnej skórze wczorajszego popołudnia przegrywając w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bielsko-Biała, przegrywając 2:0 z rezerwami BTSu Rekord Bielsko-Biała.

Pierwsza część spotkania nie zwiastowała takiego stanu rzeczy. Podopieczni Szymona Waligóry mieli miażdżącą przewagę i co chwila dochodzili do klarownych okazji bramkowych. Losy meczu mógł samodzielnie rozstrzygnąć Biela, czyli gracz wypożyczony z Rekordu. Nasz skrzydłowy miał dwie stuprocentowe sytuacje i jeszcze dwie inne, które mogły, a nawet powinny się zakończyć bramką. Swoje okazje mieli także Felsch i Ilya, ale piłka padała albo łupem Szumery, alebo nasi gracze pudłowali. Gospodarze ograniczyli się w tej części meczu do kilku kontrataków.

W drugiej połowie Rekord częściej dochodził to głosu i jak już miał okazję to ją wykorzystywał. W 59 minucie Twarkowski wykorzystał błąd naszej defensywy, a w 80 minucie Woźniak precyzyjnie przymierzył, nie dając szans Felschowi. Nasz zespół miał kilka okazji również w tej części gry, a najlepszą zmarnował Ilya, który spudłował z pięciu metrów.

Puchorową przygodę mamy już w tym sezonie za sobą. Szkoda, bo wczorajszy mecz powinien paść naszym łupem, ale nie potrafiliśmy użądlić rywala, a ten z kolei wykorzystał niemal wszystko co miał. Cieszy fakt, że w pierwszym składzie zagrało trzech naszych wychowanków, a w drugiej części meczu w pierwszy zespole zadebiutował Lucas Pachler, wyróżniający się na B-klasowych boiskach w naszym drugim zespole. Skupiamy się już całkowicie na rozgrywkach ligowych, bo przed nami ważne spotkania. Głowy do góry!


16.09.2020 r., godzina 17.00, Bielsko-Biała, 1/4 finału Pucharu Polski

BTS Rekord II-LKS Czaniec 2:0 (0:0)

Bramki: 59′ Twarkowski, 80′ Woźniak

Skład LKS Czaniec: J.Felsch – Handy (46′ Machalica), Marek, Borak, Papież, Trojak, M.Felsch (46′ Babicki), Nazdryn-Platnitski, Biela, Flis, Wiśniowski (75′ Pachler).

Skład BTS Rekord II: Szumera – Tatarczyk, Jaroszek, Sobierajewicz (60′ Porębski), Dudajek, Kamionka (88′ Sobótka), Kowalczyk, Z. Mucha, Szotek (46′ Twarkowski), Nocoń (60′ Woźniak), Kościuch (46′ Hutyra).

Widzów: 50

Szczegóły

Data Czas
16 września 2020 17:00

Wyniki

KlubGole
BTS Rekord II Bielsko-Biała2
LKS Czaniec0